Menu

Klarstein Basel Kominek elektryczny 2000W Termowentylator LED Pilot

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 

Opis

Upiększ swój dom i stwórz romantyczny nastrój dzięki elektrycznemu kominkowi Basel producenta Klarstein. Nawet przy wyłączonym zasilaniu jego front ze szkła i szczotkowanej stali szlachetnej nada elegancji Twojemu salonowi.

Po włączeniu imituje on w naturalny sposób grę płomieni, opromieniając dyskretnym blaskiem cały pokój. Zaoszczędzisz sobie uciążliwego noszenia kłód drewna i rozpalania ognia, już nie mówiąc o brudzie - naciśnięcie przycisku starczy, aby roztoczyć wokół nadzwyczajną atmosferę.

Funkcja przyciemniania umożliwia ustawienie jasności, tak iż można wybrać pełne płomienie albo tylko żarzące się, w zależności od nastroju. Realistyczne rozmiary kominka - 90 x 60 cm czynią z kominka Basel składnik przyciągający wzrok w salonie, sypialni lub w pokoju roboczym.

W razie potrzeby nastrój elektrycznego kominka Klarstein można jeszcze wzmocnić poprzez włączenie podświetlenia LED. Siedem najróżniejszych kolorów do wyboru, żeby urządzenie rozświetlało pomieszczenie kolorowym światłem.

Basel nie jest oczywiście tylko elementem dekoratywnym: w urządzeniu zamontowany jest termowentylator o mocy 2000 W, który włącza się według potrzeb. Dwa poziomy mocy - 1000 W i 2000 W zapewniają po włączeniu cudowne ciepło, które nie tylko usuwa zimno z wnętrza, lecz daje dodatkowo iluzję ognia kominkowego.

Nieważne czy to chłodny wieczór w lecie czy zimny dzień w zimie, kominek elektryczny jest za każdym razem gotowy do zapewnienia Ci przytulnej atmosfery. Dla zapewnienia całkowitego komfortu, Klarstein wyposażony jest w pilota, umożliwiajacego komfortowe sterowanie funkcjami - leżąc na kanapie lub niedźwiedziej skórze.

Formaliści mogą także skorzystać z panelu obsługi na górnej stronie urządzenia. Dalszą zaletą kominka elektrycznego jest swoboda ustawienia. Można go zawiesić na ścianie przy wykorzystaniu załączonego materiału montażowego lub postawić na podłodze na załączonej podstawie.

Czyszczenie Basel jest dziecinnie nieskomplikowane dzięki zdejmowanemu panelowi przedniemu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.