Menu

Klarstein Belfort Light & Fire Kominek elektryczny 1000/2000 W kolor czarny

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 

Opis

elegancki kominek elektryczny Belfort Light & Fire firmy Klarstein wyczaruje realistyczną imitację płomieni w każdym pokoju. Łagodne światło jest łudząco podobne do prawdziwych płomieni, wytwarzając natychmiast miłą, romantyczną atmosferę.

Niezależnie od funkcji ogrzewania płomienie będą buchały nawet w letnie noce, gwarantując w każdej chwili romantyczny nastrój. Przyjemne ciepło do ogrzewania pomieszczeń emituje na życzenie włączana funkcja ogrzewania o mocy 1000 lub 2000 W.

Kominkiem steruje się prosto i intuicyjnie bezpośrednio na urządzeniu lub wygodnie przy użyciu pilota zdalnego sterowania. Kominek ma naturalnie także inne funkcje: Dzięki adaptatywnemu systemowi sterowania istnieje możliwość ustawienia, od jakiej temperatury wnętrza kominek ma rozpocząć w samoczynny sposób ogrzewanie.

Sam czas ogrzewania można ustawić praktycznym timerem tygodniowym na jeden tydzień naprzód, a temperatura jest w każdym momencie kontrolowana poprzez termostat. Przy wszystkich tych zaletach kominek pasuje do nawet najmniejszych pomieszczeń: Zawiesza się go po prostu na ścianie!

Dyskretne wzornictwo kominka Light & Fire z prawdziwymi krzemieniami wkomponuje się bez problemu do każdego otoczenia mieszkalnego, podczas gdy nastrojowe światło LED Ambient Light dzięki koncepcji Light & Fire Ambience zanurzy ponadto otoczenie w łagodnym świetle.

Romantyka z płomieni i światła: kominek elektryczny Belfort Light & Fire producenta Klarstein! Informacja: nadaje się tylko do poprawnie izolowanych pomieszczeń.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.