Menu

Klarstein Bormio WH, kominek elektryczny, 950/1900 W, termostat, timer tygodniowy, biały

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 

Opis

Kominek elektryczny Bormio WH producenta Klarstein oczarowuje realistyczną imitacją płomieni w każdym pokoju. Łagodne światło jest łudząco podobne do prawdziwych płomieni i tlących się polan drewna, tworząc natychmiast przyjemną, romantyczną atmosferę.

W razie potrzeby można włączyć ogrzewanie (do wyboru 950 albo 1900 W), które natychmiast rozprowadzi przyjemne ciepło. Zastosowany termostat mierzy aktualna temperaturę w pomieszczeniu, a dzięki funkcji wykrywania otwartego okna (OpenWindow Detection) wyłapuje choćby prędkie obniżenie się temperatury i włącza kominek samoczynnie.

Ustawiany timer tygodniowy pozwala na zaprogramowanie czasu ogrzewania na każdy dzień tygodnia. Obsługa jest prosta – oprócz przełączników na samym urządzeniu kominek wygodny pilot zdalnego sterowania.

tradycyjna stylistyka kominka firmy Klarstein urzeka swoją prostotą i skromną elegancją. Ukryty panel sterowania uzupełnia nastrojowy wygląd całości. Szczególną cechą jest dekoratywne miejsce do przechowywania polan drewna, znajdujące się w podstawie kominka.

Nieważne, czy fason mieszania jest rustykalny czy progresywny: kominek Bormio WH producenta Klarstein wyczaruje wszędzie romantyczną atmosferę i bez płomieni i sadzy da wrażenie siedzenia przed prawdziwym, trzaskającym w kominku ogniem.

Informacja: urządzenie to nadaje się do użytku tylko w prawidłowo izolowanych pomieszczeniach lub do korzystania okazyjnego.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.