Menu

Klarstein Castillo kominek elektryczny halogenowa imitacja płomieni czarny

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 

Opis

wytworna gra płomieni w romantycznej atmosferze poprzez cały rok: Kominek elektryczny Klarstein Castillo uwodzi namiętnym ogniem bez obawy o poparzenie. Nowoczesna technologia w wyszukanej obudowie, przywodzi na myśl wspomnienia minionych dni.

Kominek elektryczny Klarstein Castillo funkcjonuje zarazem jako niemal uniwersalny termowentylator, którego już sam widok starczy do stworzenia przytulnej atmosfery. Jego metalowa obudowa w wiktoriańskim stylu pokryta warstwą w imitacji żeliwa, wytwarza luksusowe ramy dla szklanego kominka.

w rezultacie wszystkie oczy natychmiast kierują się na uderzająco realistyczną imitację płomieni halogenowych. Za sprawą oddzielnych przełączników i niezależnie od termowentylacji, syczące języki płomieni zapewnią przytulną atmosferę zarówno zimą jak i w letnie wieczory - specyficzny klimat chwil przy kominku w trakcie wszelkich czterech pór roku.

Przyjemne ciepło zapewni opcjonalnie włączany termowentylator elektryczny, ogrzewający pomieszczenia o powierzchni 40 m² z mocą 1000 i 2000 watów. Aby nic nie zakłócało kameralnego nastroju, panel sterowania elektrycznego kominka Klarstein Castilo ukryto za osłoną w formie drzwiczek (klapki).

Wyłącz światło, włącz nastrojowość: Kominek elektryczny Klarstein Castillo urzeknie cię namiętnie płonącym ogniem. Należy pamiętać, że przy korzystaniu z napięcia zasilania 110 V moc cieplna spadnie do 750 względnie 1500 W.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.