Menu

Klarstein Chamonix, Kominek elektryczny, Wentylator grzewczy, 2000W

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 

Opis

Chamonix firmy Klarstein jest czarującym kominkiem elektrycznym, który w każdym pomieszczeniu wyczaruje romantyczną atmosferę. Jego okazały wygląd przyciąga wzrok już od samych drzwi. Górna strona kominka gwarantuje dostateczną liczba miejsca na podstawki po świece, zdjęcia, trofea i inne dekoracyjne części, które ładnie ozdobią pokój.

pokrywa wykonana jest z trwałego drewna polakierowanego na biały kolor, co wydatnie wyróżnia reprezentacyjny wygląd kominka. Dużą zaletą Chamonix jest natychmiastowa gotowość do pracy zaraz po rozpakowaniu.

Wszystko, co trzeba zrobić, to znaleźć optymalne miejsce z gniazdkiem sieciowym i od razu można rozkoszować się magią, jaką roztacza kominek w naszym pokoju. Wnętrze kominka imituje w robiący wrażenie, autentyczny sposób żarzące się drewno.

Symulowany jest także blask płonącego ognia. Dzięki autentycznemu wzornictwu i realistycznym płomieniom, Chamonix nieprzystępno jest odróżnić pod względem optycznym od prawdziwego kominka na drewno. Nie ma tylko zapotrzebowania dokładania drewna i wygarniania popiołu.

chociaż Chamonix to istotnie więcej niż tylko błyskotliwa dekoracja i podest do składników ozdobnych. Po naciśnięciu włącznika uruchamia się wentylator cieplny, który wypełni wnętrze przyjemnym ciepłem.

Można także włączyć drugi stopień grzewczy, który dzięki 2000W dostarczy jeszcze więcej ciepła. Wskutek tego Chamonix nie ustępuje piecom opalanym drewnem także na polu ogrzewania. Pomimo imponującej mocy, wentylator cieplny pracuje cicho i w żaden sposób nie przeszkadza w idyllicznej aurze roztaczanej poprzez Chamonix.

Możesz usadowić się z przytulnym kocem przed kominkiem, wyciszyć się przy spokojnej muzyce i zapomnieć o stresach codziennego dnia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.