Menu

Klarstein Colmar Kominek elektryczny szkło 2000 W 7 kolorów LED pilot zdalnego sterowania

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 

Opis

wysmakowany kominek elektryczny firmy Klarstein wyczaruje realistyczną imitację płomieni w każdym pokoju. Łagodne światło jest łudząco podobne do prawdziwych płomieni i tlących się polan drewna, tworząc natychmiast miłą, romantyczną atmosferę.

Energooszczędne płomienie LED buchają w całości niezależnie od funkcji cieplnej także w trakcie rześkich letnich nocy. Przyjemne ciepło zapewnia włączany opcjonalnie wentylator cieplny o mocy 1000 albo 2000 W do wyboru.

Adaptywny system sterowania startowego reguluje automatycznie temperaturę na życzenie. Funkcję oświetlenia i grzewczą można łatwo programować na kilka dni z góry dzięki timerowi. Szczególną zaletą jest bez dwóch zdań wyjątkowe wzornictwo z dekorem kamiennym: Nadaje on stylową atmosferę, a nowoczesne i spektakularne wrażenie wzmacnia przy tym zaimplementowany materiał szklany.

Kamienie są przy tym łudząco podobne do prawdziwych, a dekor emanuje natychmiast miłą przytulnością prawdziwego kominka. Tło kominka elektrycznego można na życzenie podświetlić dzięki robiącemu wrażenie oświetleniu w 7 rożnych kolorach.

gwarantuje to odpowiednie światło do każdego nastroju. Można również swobodnie wybrać miejsce ustawienia: Kominek można postawić wszędzie dzięki podstawce lub zawiesić bezproblemowo na ścianie. Kominek elektryczny obsługuje się prosto bezpośrednio na panelu na kominku lub przy użyciu pilota zdalnego sterowania, dzięki temu można dokonać ustawień, siedząc wygodnie na sofie.

Elektryczny kominek marki Klarstein: progresywna romantyka!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.