Menu

Klarstein Innsbruck kominek elektryczny 1000/2000W termostat czarny

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 

Opis

Kominek elektryczny Innsbruck producenta Klarstein uwodzi realistyczną iluzją płomieni w każdym pomieszczeniu. Delikatne światło wiernie naśladuje prawdziwe płomienie i tlące się kłody drewna, tworząc przytulną, nastrojową atmosferę.

Ogień na kominku płonie niezależne od funkcji ogrzewania nawet w ciepłe letnie noce. Opcjonalna funkcja ogrzewania zezwala na ogrzewanie pomieszczeń do 30 m². Obsługa kominka elektrycznego odbywa się bezpośrednio na urządzeniu: przełączniki są dyskretnie ukryte za drzwiami kominka elektrycznego.

Temperaturę i intensywność efektu płomienia można łatwo kontrolować przy pomocy pokrętła. Unikalny design kominka w żeliwnym stylu tworzy wszędzie romantyczną atmosferę. Spore okienka doskonały widok z każdej strony na wierną imitację szczap drewna.

Ten sugestywny widok trzaskającego ognia, mimo braku prawdziwych płomieni i sadzy, urzeka wszelkich. Kominek elektryczny Klarstein Innsbruck: nastrojowość w niebanalnym wydaniu! Uwaga: Ten towar asygnowany jest tylko do dobrze izolowanych pomieszczeń lub do okazjonalnego wykorzystywania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.