Menu

Klarstein Kamini FX kominek elektryczny wkład do kominka elektrycznego LED czarny

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 

Opis

Romantyczny nastrój przy kominku każdego wieczoru i o każdej porze roku! Kominek Klarstein Kamini FX funkcjonuje po naciśnięciu przycisku i bez otwartego ognia. Możne on znaleźć użycie nie tylko w istniejących, zimnych kominkach,jeszcze jako wolnostojący element wyposażenia każdego pokoju.

Ruchome, łagodne światło węgli (LED 2W) świeci przy tym na różne sposoby, imitując zwodniczo prawdziwe świecące polana. Opcjonalnie włączana funkcja grzania działa z mocą 1000 lub 2000 W; w dodatku kominek posiada funkcję wentylacji.

Takim ogniem kominkowym można radować się nawet w lecie - należy jedynie włączyć oświetlenie. Kompaktowa obudowa i niewiele znacząca masa kominka elektrycznego Kamini ułatwia jego przenoszenie i ustawianie w niemal dowolnym miejscu.

Wkład do kominka elektrycznego Klarstein Kamini jest łatwy w obsłudze dzięki czteremprzystępnym przełącznikom dźwigienkowym. Też czyszczenie jest łatwe w porównaniu z tradycyjnym, typowym dla kominków zaopatrzonych w prawdziwy ogień: brak sadzy i innych zabrudzeń, wszystko pozostaje czyste.

dzisiaj widokiem migoczących płomieni można się napawać za każdym razem i w każdym wnętrzu: to żaden problem dla wkładu Kamini FX od Klarstein.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.