Menu

Klarstein Lausanne kominek elektryczny 2000W LED pilot

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 

Opis

Klarstein Lausanne to płomienisty kominek elektryczny, który w każdym mieszkaniu stwarza romantyczną atmosferę. Kominek ten, dzięki stylowej czarnej płycie przedniej z prawdziwego szkła, emanuje unikatową elegancją choćby wtedy, kiedy nie jest włączony.

Po włączeniu w atrakcyjny sposób symuluje on lśnienie tańczących płomieni, który rozświetla całe wnętrze. Przy pomocy dimmera można bez problemu zespolić jasność do rozmaitych okoliczności. Ciekawym dodatkiem jest możliwość włączenia oświetlenia LED, które naznacza ścianę wokół kominka przyjemnymi barwnymi akcentami.

Lecz Lausanne służy nie tylko czystej dekoracji. Przy pomocy przycisku można uruchomić dwu-stopniowy termowentylator kominka, który z mocą do 2000W efektywnie wypełnia pomieszczenie ciepłem. Dzięki czemu relaks przy kominku staje się podwójnie błogim doznaniem, które pozwala poczuć się jak u pana Boga za piecem.

Wygoda kominka Klarstein zaakcentowana jest w dodatku pilotem zdalnej obsługi, za pomocą którego można nie wstając z fotela włączać i wyłączać urządzenie, przyciemniać, kontrolować boczne oświetlenie oraz termowentylator.

Dzięki dołączonym dodatkom montażowym, zainstalowanie kominka na ścianie nie powoduje żadnych problemów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.