Menu

Klarstein Lausanne Kominek elektryczny 2000W pilot biały

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 

Opis

Kominek elektryczny Lausanne firmy Klarstein wyczarowuje romantyczną, nastrojową atmosferę dzięki swojemu imponującemu efektowi płomieni. W razie potrzeby można włączyć ogrzewanie (do wyboru 1000 lub 2000 W), które natychmiast rozprowadzi przyjemne ciepło i w ciągu kilku minut ogrzeje przyjemnie otoczenie.

Można się przy tym wcale nie ruszać: kominek można obsługiwać nie tylko włącznikiem na jego górnej stronie,jeszcze komfortowo załączonym pilotem zdalnego sterowania. Kominek Lausanne producenta Klarstein urzeka poza tym swym postępowym i wysokiej jakości wyglądem zewnętrznym.

tworzony całkowicie ze szkła choćby po wyłączeniu wygląda nader elegancko i jest prawdziwą ozdobą każdej ściany, a po włączeniu roztacza urok żywych płomieni. Załączony materiał montażowy pozwala na jego bezproblemowe zamocowanie.

Funkcje ogrzewania i płomieni są w dodatku nad wyraz komfortowe. Oprócz dwóch poziomów grzewczych: niskiego (1000 W) i wysokiego (2000 W) kominek ścienny również tryb ściemniania, który włącza się przyciskiem na kominku albo odpowiednim przyciskiem na pilocie zdalnego sterowania.

Poza tym odcień tła można dowolnie zmieniać: przystępnych jest 7 przeróżnych odcieni, które wybiera się, naciskając przycisk. Dostępne barwy: biały, czarny (nr kat. 10012127)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.