Menu

Klarstein Lausanne Vertical Kominek elektryczny 2000W pilot

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 

Opis

Kominek elektryczny Lausanne Vertical producenta Klarstein wyczarowuje romantyczną, nastrojową atmosferę dzięki swojemu imponującemu efektowi płomieni. W razie zapotrzebowania można włączyć ogrzewanie, które natychmiast rozprowadzi ciepło i w ciągu kilku minut ogrzeje przyjemnie otoczenie.

Można przy tym spokojnie siedzieć i wcale się nie ruszać: kominek można obsługiwać nie tylko włącznikiem na jego górnej stronie,na dodatek komfortowo dołączonym pilotem zdalnego sterowania. Kominek Lausanne Vertical marki Klarstein urzeka poza tym swoim progresywnym i wysokiej jakości wyglądem zewnętrznym.

tworzony w pełni ze szkła nawet po wyłączeniu wygląda nader elegancko i jest prawdziwą ozdobą każdej ściany, a po włączeniu roztacza urok żywych płomieni. Dołączony materiał montażowy pozwala na jego zamocowanie na ścianie.

Funkcje ogrzewania i płomieni są ponadto nad wyraz wygodne. Oprócz dwóch stopni grzewczych: niskiego (1000 W) i wysokiego (2000 W) kominek ścienny jeszcze tryb ściemniania, który włącza się przyciskiem na kominku albo pilotem zdalnego sterowania.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby spędzić przytulny wieczór przy kominku. Przystępne barwy: czarny

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.