Menu

Klarstein Lausanne Vertical kominek elektryczny 2000W tygodniowy timer biały

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 

Opis

Kominek elektryczny Lausanne Vertical marki Klarstein wyczarowuje romantyczną, nastrojową atmosferę dzięki swojemu imponującemu efektowi płomieni. W razie zapotrzebowania można włączyć ogrzewanie, które natychmiast rozprowadzi ciepło i w ciągu kilku minut ogrzeje przyjemnie otoczenie.

Można przy tym spokojnie siedzieć i wcale się nie ruszać: kominek można obsługiwać nie tylko włącznikiem na jego górnym panelu,ponadto w wygodny sposób za pomocą dołączonego pilota. Kominek Lausanne Vertical marki Klarstein urzeka poza tym swoim innowacyjnym i wysokiej jakości wyglądem zewnętrznym.

produkowany w pełni ze szkła choćby po wyłączeniu wygląda nader elegancko i jest prawdziwą ozdobą każdej ściany, a po włączeniu roztacza urok żywych płomieni. Załączony materiał montażowy pozwala na zamocowanie kominka na ścianie.

Funkcje ogrzewania i płomieni są na dodatek wyjątkowo wygodne. Oprócz niskiego stopnia cieplnego1000 W i wysokiego 2000 W kominek ścienny dodatkowo tryb ściemniania, który włącza się przyciskiem na kominku albo pilotem zdalnego sterowania.

Nic już nie stoi na przeszkodzie, aby spędzić przytulny wieczór przy kominku.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.