Menu

Klarstein Studio 5 Kominek elektryczny termowentylator900/1800W pilot biały

Cechy produktu

  • Producent KLARSTEIN 

Opis

Kominek elektryczny Studio 5 marki Klarstein wyczaruje realistyczną imitację płomieni w każdym pokoju! Łagodne światło jest łudząco podobne do prawdziwych płomieni i tlących się polan drewna, stwarzając natychmiast błogą, romantyczną atmosferę.

Płomienie LED buchają w całości niezależnie od termowentylatora także podczas rześkich letnich nocy. Za przyjemne ciepło w mroźne dni jesienne i zimowe odpowiada włączany opcjonalnie termowentylator z 2 poziomami grzewczymi o mocy 900 lub 1800 W.

Kominek elektryczny Studio 5 firmy Klarstein obsługuje się bezpośrednio na kominku albo wygodnie przy użyciu pilota zdalnego sterowania. Można pozostać w wygodnej pozycji i po prostu cieszyć się widokiem płomieni i ciepłem.

Proste wzornictwo kominka elektrycznego nadaje się idealnie do każdego wnętrza. U góry kominek jest uwieńczony płytą szklaną spoczywającą na 4 cylindrach metalowych, co eksponuje spektakularny wygląd urządzenia. Kominek Studio 5 firmy Klarstein: wygoda, nowoczesność i romantyka w jednym.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.