Menu

Klarstein Villach Kominek elektryczny 1800 W Dekor kamienny Polystone Pilot zdalnego sterowania

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 

Opis

elegancki kominek elektryczny Villach producenta Klarstein wyczaruje realistyczną imitację płomieni w każdym pokoju. Łagodne światło jest łudząco podobne do prawdziwych płomieni i tlących się polan drewna, tworząc natychmiast błogą, romantyczną atmosferę.

Energooszczędne płomienie LED buchają całkowicie niezależnie od funkcji grzejnej także w trakcie rześkich letnich nocy. Przyjemne ciepło zagwarantuje włączana opcjonalnie, dwustopniowa funkcja ogrzewania o mocy do 1800 W.

Przy użyciu ustawianego timera można w prosty sposób zaprogramować kominek na tydzień naprzód. Zastosowany termostat mierzy aktualna temperaturę w pomieszczeniu, a dzięki funkcji wykrywania otwartego okna lokalizuje nawet prędkie obniżenie się temperatury i włącza kominek samoczynnie.

Szczególną zaletą jest bez dwóch zdań nieszablonowe wzornictwo z dekorem kamiennym: zagwarantuje to stylową atmosferę. Dzięki zaimplementowanemu tworzywu Polystone kamienie są przy tym łudząco podobne do prawdziwych, a dekor emanuje natychmiast przyjemną przytulnością prawdziwego kominka.

Kominek elektryczny obsługuje się prosto bezpośrednio na panelu na kominku lub przy użyciu pilota zdalnego sterowania, dzięki temu można dokonać ustawień, siedząc wygodnie na sofie. Elektryczny kominek Villach marki Klarstein: nowoczesna romantyka!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.