Menu

Meran kominek elektryczny 950 / 1850 W InstaFire ściemniacz czarny

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 

Opis

Kominek elektryczny Klarstein Meran uwodzi realistyczną iluzją płomieni w każdym pomieszczeniu. Delikatne światło wiernie naśladuje prawdziwe płomienie i żarzące się szczapy drewna, tworząc przytulną, nastrojową atmosferę.

Ogień na kominku płonie niezależne od funkcji ogrzewania nawet w ciepłe letnie noce. Opcjonalnie włączana funkcja ogrzewania zezwala na ogrzewanie pomieszczeń z mocą 950 lub 1850 watów. Temperaturę możnaprzypasować przy pomocy bezstopniowego termostatu.

Obsługa kominka elektrycznego odbywa sięprzy pomocy przełączników, dyskretnie ukrytych za drzwiczkami kominka. Niepowtarzalne wykończenie kominka w żeliwnym stylu kreuje wszędzie przytulną atmosferę. Wielkie okienko zapewnia wspaniały widok na niemal hipnotyczną iluzję łagodnie tlących się szczap drewna.

Zgodnie z zasadą InstaFire wszystko działa bez prawdziwego ognia i irytującej sadzy, sprawiając mimo to wrażenie trzaskającego ognia i oczarowując każdego. Kominek elektryczny Klarstein Meran do każdego wnętrza: prawdziwa atrakcja w romantycznym stylu!

Uwaga! Ten produkt asygnowany jest tylko do poprawnie izolowanych pomieszczeń lub okazjonalnego użytkowania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.