Menu

Konsola Sony PlayStation 5

Cechy produktu

  • Producent Sony 
  • Pamięć wbudowana 8 GB

Opis

Konsola Sony PlayStation 5 DIGITAL EDITION
PlayStation 5
Play Has No Limits Ultraszybki dysk SSD błyskawiczne czasy ładowania, a efekty dotykowe, adaptacyjne efekty „Trigger oraz dźwięk 3D wciągną Cię w realistyczny świat niesamowitych gier nowej generacji na konsoli PlayStation.
szybkość błyskawicy Wykorzystując moc procesora niestandardowego, procesora graficznego i dysku SSD ze zintegrowanym We/Wy, wykonano nowe zasady tego, na co stać konsolę PlayStation.
Ultraszybki dysk SSD Gry zainstalowane na konsoli PS5 będą ładować się w mgnieniu oka.
Zintegrowane We/Wy Dzięki niestandardowej integracji systemów konsoli PS5 informacje z dysku SSD są odczytywane z zawrotną prędkością, co daje twórcom gier nieosiągalne dotąd możliwości.
zniewalające gry Daj się zniewolić niesamowitej grafice i odkrywaj świeże funkcje konsoli PS5. KONSOLA PS5
Zgodność z poprzednimi wersjami Zagraj w katalog gier z PS4 na swojej konsoli PS5 pokaźniejsza moc gier Ciesz się szybszym i bardziej płynnym wyświetlaniem klatek w wybranych grach na PS4 i PS VR. Zaktualizuj gry PS4 do ich cyfrowych wersji na PS5 Konsola PS5 daje wydawcom gier możliwość uaktualnienia ich gier na płytach i w wersjach cyfrowych do cyfrowych gier PS5. Integracja z PlayStation VR Połącz PlayStation VR z konsolą PS5, by grać w gry obsługujące PS VR. Żeby skonfigurować system PS VR do współpracy z konsolą PS5, Ci potrzeba PlayStation Camera do PS4 i adaptera PlayStation Camera (dokonanie zakupu nie jest wymagane).
KONSOLA PS5 DIGITAL EDITION Konsola PS5 Digital Edition to w pełni cyfrowa wersja konsoli PS5, niemająca czytnika płyt. Zaloguj się na swoje konto w PlayStation Network i przejdź do PlayStationStore, aby kupować i pobierać gry.
Zgodność z poprzednimi wersjami Zagraj w katalog cyfrowych gier z PS4 na swym PS5 Digital Edition. Obszerniejsza moc gier Ciesz się szybszym i bardziej płynnym wyświetlaniem klatek w wybranych grach cyfrowych na PS4 i PS VR. Zaktualizuj cyfrowe gry PS4 do cyfrowych gier PS5 System PS5 Digital Edition zezwala na wydawcom gier aktualizowanie cyfrowych gier PS4 do cyfrowych gier PS5. Integracja z PlayStation VR Podłącz PlayStation VR do konsoli PS5 Digital Edition, by grać w obsługiwane gry cyfrowe PS VR. By skonfigurować system PS VR do współpracy z konsolą PS5 Digital Edition, Ci potrzeba PlayStation Camera do PS4 i adaptera PlayStation Camera (dokonanie zakupu nie jest wymagane).
Marvels Spider-Man: Miles Morales Bądź świadkiem rozwoju Milesa Moralesa, obserwując, jak ten nowy bohater opanowuje niesamowite, świeże moce, by stać się prawdziwym Spider-Manem.
Horizon Forbidden West Dołącz do Aloy, która wyrusza na Zakazany Zachód – majestatyczne, lecz niebezpieczne pogranicze, które skrywa zagadkowe nowe zagrożenia.
Ratchet & Clank: Rift Apart Przeżyj międzywymiarową przygodę z Ratchetem i Clankiem.
Gran Turismo 7 Gra Gran Turismo 7 korzysta z 22 lat doświadczenia, dając Ci do dyspozycji najkorzystniejsze funkcje z historii kolekcji.
Returnal Przełam proces chaosu na nieustannie zmieniającej się planecie obcych w tej strzelance rodzaju roguelike z widokiem z perspektywy trzeciej osoby.
Sackboy A Big Adventure Wspólnie z Sackboyem i znajomymi przeżyj epicką, trójwymiarową platformową przygodę.
Deathloop Weź udział w odwiecznej walce między dwoma niezwykłymi zabójcami.
Godfall Szukaj łupów i przywdziewaj legendarne zbroje w nowej grze rodzaju looter-slasher na PlayStation 5.
Demon's Souls Ta przebudowana od podstaw gra nakłania do poznania się z niepokojącą historią i bezlitosnym stylem walki Demons Souls.
Destruction AllStars W globalnym fenomenie, jakim jest Destruction AllStars, możesz siać zniszczenie zza kierownicy lub na piechotę.
NBA 2K21 Dzięki szerokim ulepszeniom najlepszej w swojej klasie grafiki i rozgrywki, konkurencyjnym i społecznościowym funkcjom online, a także rozbudowanym, zróżnicowanym trybom gry gra NBA 2K21 pozwala zanurzyć się we wszystkich aspektach koszykówki i kultury NBA - gdzie wszystko jest grą.
EA Sports FIFA 21 Na ulicy czy na stadionie, FIFA 21 oferuje jeszcze więcej sposobów rozgrywki, w tym UEFA Champions League i CONMEBOL Libertadores.
seria PlayStation Plus Ciesz się wyborem definiujących generację gier PS4
przystępnych w ramach członkostwa PlayStation Plus bez
dodatkowych opłat. Wszystkie gry będą dostępne na PS5
już od pierwszego dnia.
Wrażenia zapierające dech w piersiach Doznawaj jeszcze mocniejszych wrażeń z grania dzięki obsłudze efektów dotykowych, adaptacyjnym spustom i technice dźwięku 3D.
Silnik Tempest 3D AudioTech Zanurz się w dźwięku, który powoduje wrażenie, jakby dochodził ze wszelkich kierunków. Twoje otoczenie ożyje dzięki technice Tempest 3D AudioTech działającej dzięki kompatybilnym słuchawkom w obsługiwanych grach.
Heighten Your Senses Kontroler bezprzewodowy DualSense do konsoli PS5 proponuje realistyczne efekty
dotykowe, dynamiczne efekty „Trigger, a także wbudowany mikrofon
a wszystko to zintegrowane w kultowej konstrukcji.
Efekty dotykowe Grając za pomocą kontrolera bezprzewodowego DualSense, możesz korzystać z efektów dotykowych w wybranych grach na PS5, by na własnej skórze odczuwać akcję, która rozgrywa się na ekranie.
Adaptacyjne efekty „Trigger Poznaj możliwości adaptacyjnych efektów „Trigger w wybranych tytułach na PS5. Dzięki tej technice opór podczas wciskania spustów na kontrolerze zmienia się w zależności od tego, co robisz w grze.
ASTRO's PLAYROOM Poznaj cztery światy, z których każdy demonstruje innowacyjną rozgrywkę opartą na nowych, wszechstronnych funkcjach bezprzewodowego kontrolera PS5 DualSense. Rozrywka i tworzenie tworzyw
Strumieniowanie rozrywki w 4K Przesyłaj strumieniowo rozrywkę w 4K z ulubionych zgodnych aplikacji na PS5 do telewizora 4K.
Tworzenie i udostępnianie materiałów Twórz zrzuty ekranu i filmy z rozgrywki. Dziel się nimi z innymi graczami za pośrednictwem PlayStation Network lub wybranych aplikacji społecznościowych.

Opinie - 1 opinia

+ Dodaj opinie
Aes - Wystawiona miesiąc temu
Oferta ze "sklepu" pixelgame powinna zostać usunięta bo to nic więcej tylko próba oszustwa https://www.pepper.pl/dyskusji/opinia-o-sklepie-pixelgamepl-417658

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.