Menu

Canon RF 24-105mm f/4 L IS USM Przedsprzedaż

Cechy produktu

  • Producent Canon 

Opis

Canon RF 24-105mm f/4L IS USM

Wszechstronny obiektyw zmiennoogniskowy 24–105 mm zapewnia fotografom i filmowcom świetny balans między produktywnością, mobilnością i jakością obrazu.

Harmonia mobilności i sprawności/h2>

Zakres 24–105 mm obejmuje ogniskowe szerokokątne, typowe i teleobiektywowe. 5-stopniowy stabilizator obrazu gwarantuje ostry obraz przy słabym oświetleniu, a regulacja ostrości silnikiem Nano USM upraszcza pracę fotografów i filmowców.

Maks. Przysłona

F/1,4

Autofokus

Z SILNIKIEM NANO USM

5-stop.

STABILIZATOR OBRAZU

Pierścień regulacji

NA OBIEKTYWIE

Jakość

standardowA DLA kolekcji L

warstwa

SUPER SPEKTRA

trafne użycie...
Fotografia portretowa

Dzięki 5-stopniowemu stabilizatorowi obrazu model RF 24-105mm f/4L IS USM genialnie pasuje do tworzenia portretów z wyostrzonymi obiektami – bez niepożądanych rozmyć obrazu. Dzięki stałej przysłonie f/4 można momentalnie zmieniać ogniskową bez wpływu na ekspozycję.

Fotografia podróżnicza

Wszechstronne, wysokiej jakości akcesorium do zabrania w podróż. Jego wytrzymała budowa spod znaku serii L chroni przed kurzem i wilgocią, a mały ciężar sprawia, że nie nosimy ze sobą zbędnego balastu.

Twórcza praca na co dzień

Model RF 24-105mm f/4L IS USM jest znakomitym rozwiązaniem dla blogerów, hobbystów i fanów fotografii. Pierścień regulacji na obiektywie zezwala na intuicyjne i wyczuwalne sterowanie ustawieniami aparatu.

nad wyraz uniwersalny i aktywny obiektyw

Model RF 24-105mm f/4L IS USM upraszcza twórczą pracę i uzyskiwanie wyjątkowych rezultatów. Zakres zoomu 24–105 mm pozwala na uniwersalną pracę – od tworzenia portretów w pomieszczeniach po fotografowanie wydarzeń plenerowych – bez konieczności zmiany obiektywów. Maksymalna przysłona f/4 pozostaje niezmienna w całym zakresie ogniskowej.

doskonałe atrybuty pracy

Optyczne elementy asferyczne i ze szkła UD idealną ostrość, i to nawet podczas fotografowania z ręki w słabym oświetleniu. Do gry wchodzi wtedy 5-stopniowy stabilizator obrazu. Komponenty asferyczne obiektywu pomagają skompensować zniekształcenia i aberracje sferyczne, a na dodatek tworzą zwartą konstrukcję.

widoczny obraz

Mechanizm AF z silnikiem Nano USM umożliwia skrupulatne ogniskowanie i niemal bezgłośną pracę. Fotografowie docenią szybkość skrupulatnej regulacji ostrości, a filmowcy pokochają płynne, jednostajne zmiany ostrości – wszystko dzięki tej progresywnej technologii.

W dowolnym czasie i dowolnym miejscu

Model RF 24-105mm f/4L IS USM należy do linii L, więc ma wytrzymałą, odporną na warunki atmosferyczne konstrukcję, która zapewnia bezawaryjną pracę. Powłoki fluorowe na przednich i tylnych elementach obiektywu upraszczają czyszczenie. Jest to naprawdę praktyczny obiektyw dedykowany do pracy w podróży.

dane technologiczne

wymiar obrazów: Pełna klatka

Kąt widzenia (poziomo, pionowo, po przekątnej): 74°–19°20', 53°–13°, 84°–23°20'

Budowa obiektywu (elementy/grupy): 18/14

ilość listków przysłony: 9

Maksymalny otwór przysłony: f/4

znikomy otwór przysłony: 22

śladowa odległość ogniskowania (m): 0,45

Maksymalne zwiększenie (x): 0,24

informacje o odległości: Tak

Stabilizator obrazu: 5 stopni

Napęd autofokusa: Nano USM

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.