Menu

Canon RF 35mm f/1.8 Macro IS STM Przedsprzedaż

Cechy produktu

  • Producent Canon 

Opis

Canon RF 35mm f/1.8 IS Macro STM

Szerokokątny obiektyw stałoogniskowy z jasną przysłoną maksymalną (f/1,8) i obsługą trybu makro

Obiektyw szerokokątny gwarantujący naturalną perspektywę

Uniwersalny, wysokiej jakości obiektyw 35 mm, genialny do zdjęć ulicznych, podróżnych i wykonywanych z małej odległości.

Maks. Przysłona

F/1.8

Makro

1:2

5-stop.

STABILIZATOR OBRAZU

Silnik

STM

Pierścień regulacji

NA OBIEKTYWIE

powłoka Super

SPECTRA

adekwatne zastosowanie...
Fotografia podróżnicza

Model RF 35mm f/1.8 IS Macro STM to nieprzeciętny obiektyw szerokokątny do fotografii portretowych i ulicznych. Pozwala rejestrować detale i gwarantuje ostrość obrazu choćby w sytuacji długiego czasu naświetlania. Maksymalna przysłona f/1,8 zezwala na uchwycenie autentycznej atmosfery, choćby przy nad wyraz słabym oświetleniu.

zdjęcia z znikomej odległości

Model RF 35mm f/1.8 IS Macro STM zapewnia zwiększenie makro w skali 1:2, co rozszerza uniwersalność tego niezwykłego obiektywu. Usprawnia to fotografowanie śladowych szczegółów i tekstur obiektów.

Fotografia krajobrazowa

Jakość obrazu zapewniana poprzez ten obiektyw stałoogniskowy sprawia, iż jest on nieprzeciętnym rozwiązaniem dla osób fotografujących krajobrazy i stwarzających znaczne wydruki na wystawy. Zagwarantuje bardzo ostry i szczegółowy obraz w całym kadrze.

Przemyślana kompozycja do kreatywnej pracy

Model RF 35mm f/1.8 IS Macro STM jest przenośny, lekki i nieskomplikowany w użyciu. Konfigurowalny pierścień regulacji na obiektywie pozwala na zmianę ustawień, a wizjer zapewnia takie informacje jak odległość ogniskowania.

znakomity do tworzenia filmów

technologia łączonej stabilizacji obrazu wykorzystuje jednocześnie optyczny stabilizator obrazu obiektywu, jak i elektroniczny, 5-osiowy stabilizator aparatu. Dzięki temu obraz jest stanowczo jednostajny – nawet podczas pracy w ruchu. Ciche nastawianie ostrości silnikiem STM ma płynny i stabilny przebieg, dzięki temu jej zmiana wygląda naturalnie.

wspaniała praca przy słabym oświetleniu

znaczny otwór przysłony (f/1,8) uzupełniono o innowacyjną technologię Dual Sensing IS, która pozwala fotografom robić fotografie bez rozmycia powodowanego ruchem aparatu – wszystko dzięki 5-stopniowej stabilizacji obrazu.

Nowy kanon jakości obrazu

Model RF 35mm f/1.8 IS Macro STM wyposażono w progresywną konstrukcję optyczną, w tym powłokę Super Spectra. Mocowanie RF Mount umieszcza obiektyw bliżej matrycy, zapewniając niezwykłą jasność i ostrość.

informacje technologiczne

wymiar obrazów: Pełna klatka

Kąt widzenia (poziomo, pionowo, po przekątnej): 54°, 38°, 63°

Budowa obiektywu (elementy/grupy): 11/9

ilość listków przysłony: 9

Maksymalny otwór przysłony: f/1.8

mały otwór przysłony: 22

niewielka odległość ogniskowania (m): 0,17

Maksymalne powiększenie (x): 0,5

dane o odległości: Tak

Stabilizator obrazu: 5 stopni

Napęd autofokusa: Silnik

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.