Menu

Nikon Nikkor Z 50mm f/1.8 S

Cechy produktu

  • Producent Nikon 

Opis

Obiektyw NIKON Nikkor Z 50MM F1.8 S Zatańcz ze światłem. Wyjątkowa jakość optyki pełnoklatkowego obiektywu NIKKOR Z S wyznacza nowy kanon wśród obiektywów f/1,8. Pod względem poziomu szczegółów jest on znacznie lepszy od dotychczasowych obiektywów stałoogniskowych f/1,4.

To nie jest więc po prostu nowy obiektyw 50 mm. To nowa przyszłość idealnej fotografii. Więcej światła Dzięki sporej średnicy mocowania Z obiektywy NIKKOR z tym bagnetem zezwalają na tworzenie jasnych obiektywów nie obarczonych winietowaniem.

Mimo śladowej odległości od płaszczyzny mocowania do matrycy, obiektyw proponuje równomierną jasność obrazu w całym kadrze. To w efekcie daje świeże możliwości w zakresie poziomu szczegółów i niuansów aż po krawędzie kadru.

Twórz znaczne kadry. Ustawiaj ostrość dowolnie. Obiektyw NIKKOR Z 50mm f/1.8 S świetnie się sprawdza w trakcie fotografowania w świetle zastanym. W połączeniu z unikatową ostrością i niewielką odległością zdjęciową wynoszącą zaledwie 0,4 m pozwala to pracować w pełni naturalnie.

Można uchwycić fotografowany obiekt razem z częścią otoczenia. Można także ustawić ostrość z bliska i uzyskać szczegółowe zdjęcie głowy i barków. Bezkompromisowa precyzja Pełen realizm. Więcej światła.

genialna zdolność rozdzielcza i świetna korekcja winietowania pozwalają na zachowanie najdrobniejszych szczegółów nawet w narożnikach kadru. Każdy składnik sceny jest rewelacyjnie odwzorowany, choćby w trakcie fotografowania z maksymalnie otwartą przysłoną.

Ostrzejszy Minimalizacja aberracji komatycznej pozwala świetnie odwzorować punktowe źródła światła, na przykład latarnie uliczne nocą. Punktowe źródła światła są odwzorowane jako punkty, choćby przy krawędziach kadru.

Jaśniej Dwie soczewki ze szkła ED i dwie soczewki asferyczne gwarantują ostre, nadzwyczajne zdjęcia o bogatej kolorystyce i głębokim kontraście. Doskonalej Opracowana przez markę Nikon przeciwodblaskowa warstwa nanokrystaliczna ogranicza refleksy i flarę, co pozwala uzyskać kontrastowe zdjęcia choćby podczas fotografowania pod światło.

To samo dotyczy fotografowania scen z wieloma źródłami światła padającego bezpośrednio na kadr. Artyzm z dowolnej odległości Płynne rozmycie tła. Idealna ostrość. W połączeniu z niezwykle szczegółowymi cieniami i światłami kadru rejestrowanymi poprzez aparat Z firmy Nikon obiektyw pozwala wytwarzać zdjęcia o nadzwyczajnej głębi.

świetne rozmycie tła Kremowy, naturalny efekt rozmycia tła to zasługa przysłony f/1,8 i dziewięciosegmentowej konstrukcji przysłony o krągłym otworze. Światła kadru są odtworzone jako subtelne punkty.

nawet po znikomym przymknięciu przysłony można uzyskać ładne, płynne efekty. Artyzm z dowolnej odległości zaimplementowany w obiektywie system wielokrotnego ogniskowania dba o wyraźne odwzorowanie obszaru ostrości, nawet w trakcie fotografowania z bliska.

Światła kadru są odtworzone jako subtelne punkty. Napędzany obrazem Obiektywy NIKKOR Z wykorzystują system wielokrotnego ustawiania ostrości i mnóstwo silników AF, żeby ustawianie ostrości było wyjątkowo skrupulatne, wyjątkowo płynne i praktycznie bezgłośne.

To powoduje, że obiektyw ten perfekcyjnie się nadaje do robienia zarówno filmów, jak i fotografii. Najbardziej trafny kąt Komunikacja pomiędzy obiektywem a aparatem umożliwia idealną kompensację dystorsji, co przekłada się na wyjątkowo poprawną geometrię całego kadru.

za każdym razem dokładny Pływające soczewki nieprzeciętną ostrość przy niewielkich odległościach. Elektromagnetyczna przysłona umożliwia staranne ustalanie ekspozycji podczas szybkich zdjęć seryjnych.

Dowolne światło Obiektyw korzysta z dostępnego w aparacie systemu redukcji drgań, umożliwiając fotografowanie z czasami otwarcia migawki dłuższymi nawet o pięć stopni niżeli byłoby to osiągalne bez wykorzystania tego systemu.

To pozwala rejestrować ostrzejsze zdjęcia przy słabnącym świetle dziennym i filmy bez niechcianych skutków drgania aparatu. Przejmij kontrolę duży, moletowany pierścień sterujący pozwala na bardzo skrupulatną i intuicyjną obsługę.

podczas fotografowania w trybie AF do pierścienia sterującego można przypisać ustawienia czułości ISO albo kompensacji ekspozycji. Podczas fotografowania z ręcznym ustawianiem ostrości pierścień sterujący może służyć jako pierścień ustawiania ostrości.

Ostrość zmienia się w zależności od tego, jak albo wolno pierścień jest obracany, co upraszcza precyzyjną pracę i filmowanie z bliska. Idealne działanie Twarze pełne błyskotliwa. Prawda w spojrzeniu z ukrycia.

Obiektyw jest wyprodukowany do rejestrowania wyjątkowego, pełnoklatkowego materiału wideo, co pozwala pokazać i przekazać istotnie więcej. Cisza na planie Niemal bezgłośny silnik krokowy pozwala oddać pełnię emocji nawet najbardziej cichych momentów.

Bezgłośny pierścień sterujący umożliwia ustawianie ostrości z maksymalną precyzją, aby nic nie odciągało uwagi podczas rejestrowania najbardziej emocjonujących scen. Bez oddechu "Oddychanie" obiektywu zostało praktycznie wyeliminowane, umożliwiając luźne operowanie położeniem płaszczyzny ostrości i bezusterkowe komponowanie ujęć pełnych ekspresji.

Płynne i stabilne sterowanie przysłoną pozwala oddać naturalne zmiany ekspozycji poszczególnych scen. Wszędzie Ruszaj w drogę. W celu ochrony przed kurzem i kropelkami wody skrupulatnie uszczelniono każdą ruchomą część tubusu obiektywu.

powłoka fluorowa aktywnie chroni przed wodą, pyłem i brudem, nie wpływając przy tym na jakość zdjęć.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.