Menu

Klucz BBT-32 do wkładu suportu Shimano, ISIS (20 zębów)

Cechy produktu

  • Producent Park Tool 
  • Rodzaj suport 

Opis

Klucz BBT-32 do wkładu suportu Shimano, ISIS (20 zębów)

Klucz, znanej na całym świecie Amerykańskiej producenta, która zajmuje się produkcją wysokiej jakości i precyzji narzędzi rowerowych Park Tool.

Ekonomiczna i kompaktowa wersja narzędzia BBT-22 jest znakomita dla mechanika domowego.

BBT-32 to wysokiej jakości klucz wielowypustowy do odkręcania kompaktowych łożysk suportu Shimano, a także ISIS Drive (20 zębów).

wykonany z odlewanej stali, BBT-22 wykorzystuje płaski profil zębów, by zapewnić maksymalne połączenie z miseczką suportu.

Na klucz należy założyć klucz płaski 32mm.

Producent: Park Tool

Model: BBT-32

zastosowanie: miski suportu

Materiał: stal

Długość: 21 mm

Waga: ~ 53 g

Park Tool powstał w roku 1963 w ST. Paul w Stanach Zjednoczonych po tym jak dwoje zdolnych mechaników rowerowych skonstruowało pierwszy profesjonalny stojak rowerowy PRS-1.

Był to na tyle unikatowy i poręczny przyrząd, że został opatentowany, a firmą, a także jej produktami zainteresowało się sporo serwisów rowerowych.

obecnie Park Tool jest największym na świecie producentem narzędzi i przyrządów służących do serwisowania rowerów.

W ofercie znajduje się ponad 300 produktów, które są przystępne w ponad 60 krajach.

marka stale inwestuje w prace rozwojowe i nowoczesny zautomatyzowany park maszynowy.

Mimo to pewne prace wykonywane są nadal ręcznie w celu zagwarantowania skrupulatnego wykończenia i zachowania najwyższej jakości produktów.

Park Tool podąża za zmianami dokonującymi się w budowach rowerów modernizując i projektując świeże zastrzeżone narzędzie wysoko oceniane prze profesjonalnych mechaników jak i hobbystów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.