Menu

Fieldmann FZR 2021-E

Cechy produktu

  • Producent Fieldmann 
  • Moc 1.2 kW
  • Minimalna wysokość koszenia 20 mm
  • Maksymalna wysokość koszenia 56 mm

Opis

Ta elektryczna kosiarka dedykowana jest do utrzymania mniejszych trawników dekoracyjnych. Silnik posiada moc 1200 W, a szerokość koszenia wynosi 32 cm. Plastikowy kosz na trawę o objętości 30 litrów wyposażony jest we wskaźnik napełnienia. Wysokość koszenia można regulować w 3 pozycjach: 20/38/56 mm. Przednia część posiada obciążenie, które uniemożliwia przewróceniu kosiarki, gdy worek jest pełny. Uchwyt składany jest zaopatrzony w blokadę kabla, którs uniemożliwia poluzowaniu wtyczek elektrycznych podczas pracy. Przełącznik kosiarki jest wyekwipowany w zamek bezpieczeństwa, aby uniknąć niechcianego uruchomienia maszyny. Zalecana powierzchnia koszenia to 450 m2. Najważniejsze: -Moc: 1200 W, -Szerokość cięcia: 32 cm, -3 wysokości koszenia: 20/38/56 mm, -Kosz na trawę: 30 l, -Składany uchwyt, -Rączka ułatwiająca przenoszenie, -Waga: 11,5 kg, -Deklarowany poziom mocy akustycznej: 88 dB (A)....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.