Menu

Gardena Sileno Life 750

Cechy produktu

  • Producent Gardena 

Opis

Przyjemność bez wysiłku Właściciel może się zrelaksować i radować swym ogrodem! Robot koszący sam zajmie się koszeniem. Małe ścinki pozostaną na trawniku jako naturalny nawóz. Zapewnia to korzystny wzrost trawy i oszczędza cenny czas, który właściciel może przeznaczyć na inne zajęcia.

nadzwyczajne rozwiązanie dla ogrodów średniej wielkości o złożonym kształcie GARDENA SILENO life kosi trawniki o powierzchni do 750 m2 w sposób w całości zautomatyzowany, bezusterkowo, równo i bez efektu pasów.

bezproblemowo radzi sobie z wąskimi, ciasnymi przejściami. Stację ładującą można ustawić w dowolnym miejscu, niemal bez ograniczeń Maksymalne bezpieczeństwo przewód ograniczający w rozciągliwy i bezawaryjny sposób wyznacza obszar koszenia, dzięki czemu robot koszący pracuje wyłącznie na określonym terenie.

szczególnie wrażliwy czujka kolizyjny sprawia, że robot koszący bezproblemowo omija przeszkody w ogrodzie. Noże zatrzymują się, gdy tylko maszyna zostanie podniesiona, co pozwala uniknąć obrażeń....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.