Menu

Hecht 1233

Cechy produktu

  • Producent Hecht 
  • Moc 1.2 kW
  • Pojemność kosza 30 l
  • Szerokość koszenia 34 cm
  • Minimalna wysokość koszenia 20 mm
  • Maksymalna wysokość koszenia 60 mm
  • Powierzchnia trawnika 400 m2

Opis

HECHT 1233 to nieduża kosiarka elektryczna 230 V / 50 Hz bez napędu dopasowana do koszenia powierzchni około 400 m². Podstawą kosiarki jest lekka, ale wytrzymała obudowa z tworzywa sztucznego.

Silnik o mocy 1200 W napędza nóż o szerokości 33 cm. Trawa zbierana jest do 30 l kosza zbudowanego z połączenia tworzyw sztucznych, a także wytrzymałego materiału. Taka konstrukcja udoskonalony przepływ powietrza oraz adekwatne zastosowanie jego obszerności. Kosz wyposażono w komfortowy uchwyt dla nietrudnego przenoszenia i opróżniania. Dla jeszcze lepszego wykorzystania powierzchni kosza, specjalnie zaprojektowane noże adekwatny przepływ powietrza i szybki transport trawy do pojemnika.

obudowa kosiarki została wykonana z wytrzymałego i potężnego tworzywa nienaturalnego. Umożliwiło to osiągnąć wagę zaledwie 7,1 kg. dzięki czemu manewrowanie kosiarką jest nad wyraz proste, istotnie w niedużych ogrodach z dużą ilością przeszkód tj. Drzewa, krzewy czy kwiaty. Nieduże i niskie podwozie umożliwia koszenie pod niskimi przeszkodami tj. Ławki, wystające krzewy itp. Przednia część pokrywy pozostała zaokrąglona, dzięki temu kosiarka nie jest narażona na uszkodzenie przez niskie przeszkody np. Krawędzie chodników, niskie krawężniki czy inne niskie obiekty. Ponadto kosiarka znacznie lepiej porusza się podczas koszenia trawnika, umożliwiając trawie łatwiejsze przedostawanie się pod nóż tnący. W górnej części obudowy znajduje się ergonomiczny i wygodny uchwyt do przenoszenia, a także przechowywania urządzenia.

Wysokość koszenia reguluje się w trzech ustawieniach w zakresie 20 – 60 mm. Ustawienie wysokości odbywa się momentalnie i łatwo, przesuwając tylko dźwignię w rowki prowadzące.

Uchwyt kosiarki możemy w każdej chwili złożyć w prosty sposób dzięki zaimplementowaniu motylkowych zacisków oszczędzając przy tym dużo miejsca w trakcie przechowywania. Główny włącznik kosiarki wyposażony pozostał w dodatkowy przycisk zabezpieczający przed niepożądanym uruchomieniem urządzenia. Specjalny organizer na kable pozwoli nam uporać się ze zbyt długim kablem w trakcie pracy z urządzeniem.

w trakcie stosowania, należy progresywnać zgodnie z instrukcją obsługi, którą dołączono do artykułu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.