Menu

Worx M500

Cechy produktu

  • Producent Worx 

Opis

Robot koszący Landroid M500 to świetny sposób na zapewnienie atrakcyjnego wyglądu niewielkich trawników o powierzchni do 500 m2. Dzięki funkcji Cut to Edge ogranicza do 4 centymetrów obszar nie skoszonej trawy przy przeszkodach czy ścianach.

Czas działania 60 minut akumulatora umożliwia sprawne koszenie. W razie konieczności robot sam wróci do stacji ładowania. W pełni programowalny, potrafi łaczyć się z aplikacją w twoim telefonie za pomocą sieci Wi-fi, doskonale radzi sobie z wzniesieniami o nachyleniu do 35 poziomów.

posiada możliwość koszenia strefowego, radzi sobie wyśmienicie z krawędziami i wąskimi zakamarkami. Dzięki konfiguracji plug&ply jest gotowy do pracy od razu po wyjęciu z opakowania. Nowoczesna technika - Dzięki zastosowanej nienaturalnej inteligencji robot stopniowo uczy się twojej działki, wytycza stosowny wzór koszenia, a w razie zapotrzebowania wraca do stacji ładowania.

- Robot Landroid potrafi na dodatek omijać przeszkody, przejeżdżać przez wąskie przejścia i pokonywać wzniesienia o nachyleniu do 35 stopni. - W pełni programowalny interfejs, pozwala na ustalenie harmonogramu koszenia czy opóźnienia w sytuacji deszczu.

- Wysoką efektywność zagwarantuje technika bezszczotkowa, a także nowoczesne akumulatory. Sterowanie roboterm koszącym odbywa się za pomocą aplikacji współpracującej z siecią Wi-Fi lub poleceń głosowych. Landroid od firmy WORX to technologia upraszczająca twoje życie.

Z Landroidem masz spektakularny trawnik i więcej czasu dla najbliższych Zwrotny, bezpieczny i precyzyjny. Pozwala na dostęp do szerokiej gamy dodatkowych opcji, co umożliwia jego personalizacje. Landroid uczy sie Twojego trawnika i kreuje dla niego genialny plan działania.

Dzieki chmurom obliczeniowym cykle koszenia są dopasowywane do realnego tempa wzrostu trawy. Nie musisz niczego przystosowywać, programować ani zgadywać, Landroid ustala najlepszy sposób pracy z trawnikiem na podstawie gatunku trawy, stopnia nasłonecznienia i nawodnienia, temperatury i innych widocznych czynników.

Możliwość dodania do swojego modelu Landroid pięciu dodatkowych opcji, które będą dobrane do indywidualnych potrzeb, Twoich i Twojego ogrodu. Opatentowana technologia AIA daje Ci dwie unikatowe korzyści: rozszerza efektywność w kwestii powierzchni, mozliwość nawigacji w wąskich i zawiłych obszarach.

Dzięki wykorzystaniu technice AIA, Landroid "wie", iż dojechał do granicy obszaru koszenia i zawraca żeby dalej pracować. Inne urządzenia po dojechaniu do granicy obszaru wykonują szereg niepotrzebnych manewrów, co skraca wydajny czas koszenia.

rutynowy harmonogram koszenia powoduje, iż trawa jest coraz bardziej gęsta, a zarazem uniemożliwia rozprzestrzenianiu się chwastów. Kosiarka jest w Twoim zasięgu Nowa aplikacja o niebo udoskonalona od pilota jest nierozłączną częścią systemu.

Dostarcza Ci kluczowych informacji i daje Ci dużo dodatkowych opcji, które zoptymalizują wydajność narzędzia i komfort jego ob...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.