Menu

Greenso GTB51-7

Cechy produktu

  • Producent Greenso 

Opis

Kosiarka spalinowa GREENSO GTB51-7 Kosiarka spalinowa do trawy jest niezbędna wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka jakość i ergonomia koszenia. Kosiarki te to maszyny lekkie, poręczne i wielozadaniowe: koszą, zbierają trawę, mulczują pokos do postaci niedużego nawozu i równomiernie rozprowadzają po powierzchni ogrodu, wyrzucają ścinki w dowolnym kierunku (na boki lub do tyłu) - w mgnieniu oka przywracają trawnik do wyśmienitej kondycji.

Kosiarka spalinowa - nie jest kłopotliwa w obsłudze. Nowy, opatentowany system konstrukcji i demontażu kosza powoduje, że czynności te można wykonywać znacznie szybciej, lżej i tylko jedną ręką. Kierownica z miękkim uchwytem i systemem regulacji wysokości zezwala na wygodną pracę w naturalnej pozycji.

Natomiast wyjątkowa funkcja przechowywania poza okresem eksploatacji pozwala na wygodne składowanie kosiarki do trawy na mniejszej o 70% przestrzeni. Ekonomiczny silnik to gwarancja mniejszego zużycia paliwa, płynnej pracy w każdych warunkach oraz dłuższej żywotności pomimo intensywnej eksploatacji.

Bogate wyposażenie — opatentowany system tnący z wyprofilowanym ostrzem o podwójnej krawędzi, regulacja wysokości koszenia traw, dyfuzor powietrzny — pozwalają na pewne i staranne cięcie. Przemyślane rozwiązania — duże bieżnikowane koła gwarantujące przyczepność do podłoża, napęd oraz wariator zwiększające sterowność, czy system antywibracyjny — pozwalają przejąć i z łatwością utrzymać pełną kontrolę nad kosiarką spalinową (z napędem).

Innymi słowy, gwarantują bezpieczną pracę, szczególnie na niełatwym terenie....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.