Menu

Honda GCV 160

Cechy produktu

  • Producent Honda 

Opis

Układ pozwala wybrać między napędem na 2 koła albo na 4 koła, 52 cm, napęd silnikowy, kosiarka 4 w 1, napęd 2 x 4. Napęd 2 x 4 został opatentowany przez producenta MA.RI.NA. Specjalny podnoszony nóż zagwarantuje prawidłowe napełnienie kosza.

Jest to jedyny system, który pozwala użytkownikowi zdecydować za pomocą dwóch dźwigni, czy pracować z napędem na dwa koła, czy z napędem na wszystkie koła. 4-Maxi 52 to 4 warianty koszenia: kosz, wyrzut tylny, wyrzut boczny i mulczowanie.

Korpus stalowy o grubości 2,8 mm, ocynkowane metalowe koła z uszczelnionymi, podwójnymi łożyskami. Specjalny podnoszony nóż zagwarantuje korzystne napełnienie kosza. Składany, użyteczny uchwyt ze wzmocnieniem i zderzakiem broniącym podwozie przy uderzeniu w przeszkody.

Dwie profesjonalne przekładnie z aluminiową obudową i kołami zębatymi z brązu. Centralna regulacja wysokości, jeden ruch jednej dźwigni podciąga kosiarkę do żądanej wysokości. Wszystkie części zamienne są zawsze dostępne, konserwacja i obsługa jest prosta.

Zaleca się jednak wykonanie rocznego przeglądu w mistrzowskim warsztacie. Na czas zimowego przechowywania zaleca się opróżnienie zbiornika paliwa, by uniknąć osadów, które ograniczą skuteczność silnika i utrudnią uruchomienie....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.