Menu

Honda GCV 170

Cechy produktu

  • Producent Honda 

Opis

Kosiarka spalinowa marki MA.RI.NA, to fachowy sprzęt produkcji włoskiej. Wyposażona w mocny i bezawaryjny czterosuwowy silnik producenta Honda. Napęd z wariatorem. Posiada centralną, stopniową regulację wysokości koszenia, regulacja wysokości umieszczona została w uchwycie, dzięki czemu nie trzeba już się schylać, aby przestawić tradycyjną dźwignię. Przednie koła skrętne, gwarantujące idealne przypasowanie do nierówności terenu, bez konieczności podnoszenia kosiarki. FUTURA 52 SH gwarantuje najwygodniejszą jazdę wokół drzew. Wyjątkowo sprężyste i niewymagające wysiłku prowadzenie. Regulator szybkości do ustawienia preferowanej szybkości. Ta funkcja ma kluczowe znaczenie przy koszeniu przeróżnych wysokości trawy Profilowany nóż tnący wywołujący bardziej wydajne wypełnianie kosza ściętą trawą. System tnący 2 w 1: zbieranie do kosza lub wyrzut tylny. Pracę usprawnia na dodatek mechanizm szybkiego uwalniania kosza i użyteczny, pokryty pianką uchwyt Futura w profilu litery T, z szybkozaciskami, składany w celu zaoszczędzenia miejsca w trakcie przechowywania. Ocynkowane metalowe koła, uszczelnione podwójne łożyska asygnowane do maszyn fachowych. Zderzak do ochrony podwozia przed uderzeniami w przeszkody....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.