Menu

Honda GCV 200

Cechy produktu

  • Producent Honda 

Opis

GRINDER 52 jest specjalnym typem kosiarki przeznaczonym do mulczowania. Posiada własny napęd z profesjonalną przekładnią. Korpus stalowy o grubości 3 mm i specjalnej konstrukcji, która zatrzymuje trawę we wnętrzu, aż zostanie rozdrobniona nożem mulczującym.

Tak rozdrobniona trawa to naturalny nawóz dla trawnika (bez chemikaliów), a użytkownik nie musi jej już zbierać i kompostować. Pozwoli to zaoszczędzić czas i pieniądze. Dzięki tej kosiarce będziesz pracować szybciej i łatwiej, bez przerw na opróżnienie kosza.

Specjalny podwójny nóż mulczujący GRINDER 52 i drobny wyrzut zwiększają efekt mulczowania. Dzięki temu trawa jest bardziej rozdrobniona i może być szybciej rozłożona poprzez mikroorganizmy glebowe, które uwalniają komponenty odżywcze z rozdrobnionego materiału roślinnego z powrotem do gleby.

Specjalny uchwyt połączony jednolicie z korpusem kreuje zderzak chroniący podwozie przed uderzeniami w przeszkody i umożliwiający podniesienie kosiarki. Uchwyt 25x2mm dla ulepszonej kontroli - większy niżeli w zwykłej kosiarce, co daje większą jakość i odporność.

Składany uchwyt usprawniający przechowywanie. Koła wytworzone z ocynkowanego metalu. Profesjonalna przekładnia z aluminiową obudową i kołami zębatymi z brązu. Centralna regulacja wysokości, jeden ruch jednej dźwigni podwyższa kosiarkę do żądanej wysokości.

Wszystkie części zamienne są zawsze dostępne, konserwacja i obsługa jest prosta. Zaleca się jednak wykonanie rocznego przeglądu w fachowym warsztacie. Na czas zimowego przechowywania zaleca się opróżnienie zbiornika paliwa, żeby uniknąć osadów, które ograniczą wydajność silnika i utrudnią uruchomienie....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.