Menu

John Gardener G83055

Cechy produktu

  • Producent John Gardener 

Opis

Kosiarka spalinowa z napędem JG G83055


To nie jest zabawka, tu się trzeba zastanowić


skomplikowany dobór kosiarki Szczęśliwi posiadacze własnego trawnika wiedzą jak ważna jest prawidłowa pielęgnacja trawy. A najważniejszą rzeczą jest jej koszenie. Zakup stosownej kosiarki można porównać do zakupu nowego auta. Najpierw zastanówmy się wspólnie nad paroma kwestiami. Jak obfity jest trawnik? Jak nieraz go kosimy? Co robimy ze skoszoną trawą? Czy przeszkadza nam hałas? Gdzie przechowujemy kosiarkę? prosto było? Tyle, iż to jeszcze nie koniec. Przed nami druga tura pytań. Jak się reguluje wysokość koszenia? Z czego stworzono obudowę kosiarki? Jak wygląda jej uchwyt? W jakie noże jest wyposażona? Jak wyglądają koła tej kosiarki? Jak znaczny jest kosz na trawę? I w końcu, czy łatwo ją uruchomić?


My podpowiadamy, jaki będzie najkorzystniejszy wybór kosiarki - Kosiarka spalinowa z napędem JG. Ta kosiarka to maszyna spalinowa z napędem. Kosiarka z marki John Gardener to gwarancja dobrego koszenia. Bez gniazdek, kabli i siły fizycznej. Kosiarka samoczynny napęd jezdny. Wykonanie to potężne, wysokiej jakości materiały. Szerokość koszenia to 40 centymetrów. A regulacja wysokości koszenia aż w sześciu przeróżnych poziomach to nieskomplikowane przypasowanie koszenia do wymogów naszego trawnika.


atrybuty:
solidna metalowa pokrywa
napęd
wyrzut tylny
wyrzut do kosza
Rozruch: ręczny
Zawartość opakowania
kosiarka spalinowa z koszem 40L
klucz do świec
fv lub paragon (podstawa gwarancjiinformacje techniczne
Moc maksymalna: 1,8 kW
rodzaj silnika: 4-suwowy,1 cylinder
objętość silnika: 99 cc
Szerokość cięcia: 400 mm
Wysokość koszenia: 25 - 75 mm
Regulacja: 6 stopniowa, centralna
objętość pojemnika: 40 litrów
rozmiar kół przód/tył: 150 mm / 200 mm
*


Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.