Moje konto
  • Honda HRX 537C2 HYE Honda HRX 537C2 HYE
  • Honda HRX 537C2 HYE Honda HRX 537C2 HYE
  • Honda HRX 537C2 HYE Honda HRX 537C2 HYE
  • Honda HRX 537C2 HYE Honda HRX 537C2 HYE
  • Honda HRX 537C2 HYE Honda HRX 537C2 HYE

Honda HRX 537C2 HYE

1 oferta z 1 sklepu

Producent Honda Szerokość koszenia 53 cm Maksymalna wysokość koszenia 101 mm Minimalna wysokość koszenia 19 mm Liczba stopni wysokości koszenia 7 poziomów Pojemność kosza 88 l Napęd hydrostatyczny WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentHonda
Szerokość koszenia53 cm
Maksymalna wysokość koszenia101 mm
Minimalna wysokość koszenia19 mm
Liczba stopni wysokości koszenia7 poziomów
Pojemność kosza88 l
Napędhydrostatyczny

Twój trawnik to Twoja radość? Zastanów się, ile czasu i energii może Ci oszczędzić zastosowanie wydajnego, mocnego i szybkiego nardzędzia ogrodniczego. Takim urządzeniem będzie kosiarka spalinowa Honda HRX 537C2 HYE, której moc i możliwości pozwolą Ci na pełną pielęgnację swojej ziemi.

Wprowadzenie

Spalinowa kosiarka to narzędzie, które może być kolejnym krokiem w zaawansowanym dbaniu o trawnik. Jeśli masz spory ogród, to mocna "spalinówka" będzie dla Ciebie dobrym wyborem. Kosiarka spalinowa cechuje się dużą mocą i możliwością mulczowania. Dobrze jest, gdy podczas koszenia, jednocześnie zbiera liście i drobne odpady do kosza. To znacząco przyspiesza pracę, a także oszczędza siły i czas.

Specyfikacja i porady

Jak to zwykle z maszynami silnikowymi bywa, przy zakupie interesuje nas moc silnika. I dobrze, bo w przypadku kosiarki to także ważny parametr. Kosiarka może kosić na 7 poziomów wysokości. Maksymalna wysokość koszenia w modelu HRX 537C2 HYE, wynosi 101 cm. Szerokość koszenia to 53 cm. Kosiarka powinna posiadać pojemny i łatwy w demontażu kosz na ściętą trawę. Dzięki funkcji "zbierania", alergicy nie będą narażeni na pylenie traw, zminimalizowane zostanie także rozsiewanie chwastów. Funkcja zbierania przyda się również jesienią, gdy można ją wykorzystać do sprzątania liści. Kosz w Honda HRX 537C2 HYE ma pojemność 88l. Kosiarki spalinowe moga dodatkowo mulczować trawnik. Zabieg ten ma zmniejszyć parowania wody, niedopuścić do rozwoju chwastów, a także poprawć sprawności gleby. Szukajmy kosiarki z obudową wykonaną z aluminium, ocynkowanej blachy lub z tworzywa sztucznego. Użycie takich materiałów uchroni nasz sprzęt przed korozją i znacząco przedłuży żywotność naszej kosiarki. Aby dowiedzieć się jaka obudowa jest zastosowana w danym modelu, najlepiej zadać pytanie sprzedawcy.

Bezpieczeństwo i użytkowanie

Praca z takim urządzeniem to przyjemność, niemniej pamiętajmy także o bezpieczeństwie i zdrowym rozsądku. Podstawą jest utrzymywanie kosiarki w pełnej sprawności oraz konserwacja, gdy z niej nie korzystamy. Przed każdorazowym przejazdem po naszym trawniku (czy jakimkolwiek gruncie, na którym mamy pracować) należy oczyścić drogę przed naszą kosiarką. Trzeba zebrać wszystkie przedmioty, które mogą uszkodzić maszynę lub niespodziewanie "odbić" spod ostrzy i kogoś trafić. Przypilnuj także, aby żadne zwierzęta, dzieci i inne osoby nie przebywały w bezpośredniej bliskości pracującego urządzenia. Pamiętajmy, że silnik tego typu wymaga regularnej konserwacji. Używajmy dobrych paliw i olejów do konserwacji silnika. Szukając modelu dla siebie, wybierzmy ten, który oferuje rozrusznik. Pomoże on odpalać silnik. Zbierając się do koszenia, pamiętajmy o tym aby ubrać okulary ochronne. Przydadzą się też solidne kryte buty.

Podsumowanie

Dobra kosiarka spalinowa będzie dla Ciebie sporym ułatwieniem podczas pracy, ale aby mieć pełny spokój, warto posiadać maszynę z pełną gwarancją i serwisem, zarówno w ramach okresu bezpłatnej gwarancji jak i po niej. Dlatego opłaca się wbrać sprzęt znanej firmy, która posiada rozbudowaną sieć serwisów i dostęp do wszelkich potrzebnych części zamiennych. Korzyści z korzystania z kosiarki Honda HRX 537C2 HYE jest wiele. To szybkość, wygoda i duża efektywność pracy, która rekompensuje wydane pieniądze (które z resztą przy tego typu sprzęcie szybko się zwracają). Jeśli więc potrzebujesz takiej maszyny, nasza powyższa propozycja powinna Ci się spodobać. Jeśli nie, poszukaj u nas innych modeli w dobrych cenach.

Opinie osób, które kupiły ten produkt

Bardzo dobra kosiarka do dużych powierzchni, bez zakamarków,ze względu na wagę i rozmiar- gorsze manewrowanie. Swietne wykonanie,bardzo duży kosz, funkcja mulching ustawiana procentowo-ile dokosza ile na trawnik, wysprzęglanie ostrzy przy przemieszczaniu bez koszenia przy pracującym silniku. ★★★★☆
amszu
2013-07-19

Wszystkie opinie zostały napisane przez osoby, które faktycznie zakupiły ten produkt i miały możliwość jego przetestowania. Pochodzą z serwisu Opineo.pl.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też