Moje konto  ▾

Honda HRX 537C2 HYE

Producent HondaSzerokość koszenia 53 cmMaksymalna wysokość koszenia 101 mmMinimalna wysokość koszenia 19 mmLiczba stopni wysokości koszenia 7 poziomówPojemność kosza 88 lNapęd hydrostatyczny WIĘCEJ INFORMACJI ↓

2 oferty z 2 sklepów internetowych

Abexil.pl

★★★★★
877 opinii

HONDA Kosiarka spalinowa HRX 537 C2 HYE + KUPON RABATOWY 100 zł + OLEJ + DARMOWA DOSTAWA - RATY 0%

HONDA Kosiarka spalinowa HRX 537 C2 HYE + KUPON RABATOWY 100 zł + OLEJ + DARMOWA DOSTAWA - RATY 0%

✓  Dostępny od ręki

3790

Przejdź do sklepu ▸ Abexil.pl

Sklep Honda

5 opinii

PROMOCJA Kosiarka spalinowa Honda HRX 537 C2 HYE / 53cm / SUPER KOMFORT / Z napędem + DOSTAWA + OLEJ GRATIS

PROMOCJA Kosiarka spalinowa Honda HRX 537 C2 HYE / 53cm / SUPER KOMFORT / Z napędem + DOSTAWA + OLEJ GRATIS

… i równocześnie stosować mulching – nawozić ściółkować. MICROCUT SYSTEM® to specjalny podwójny układ noży tnących zapewniający doskonałej jakości cięcie i wysoki procent rozdrobnienia pokosu. POLYSTRONG - to nowy materiał opatentowany przez Hondę, charakteryzujący się wysoką wytrzymałością. Gwarantuje Państwu wyjątkową trwałość i odporność na uszkodzenia. …

✓  Dostępny od ręki

3790

Przejdź do sklepu ▸ Sklep Honda

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentHonda
Szerokość koszenia53 cm
Maksymalna wysokość koszenia101 mm
Minimalna wysokość koszenia19 mm
Liczba stopni wysokości koszenia7 poziomów
Pojemność kosza88 l
Napędhydrostatyczny

Twój ogród to Twoja radość? Pomyśl, ile czasu i siły może Ci oszczędzić zastosowanie wydajnej, mocnej - i co najważniejsze - szybkiej maszyny ogrodniczej. Takim sprzętem jest kosiarka spalinowa Honda HRX 537C2 HYE, której moc i możliwości pozwolą Ci na skuteczną pielęgnację swojego trawnika.

Wprowadzenie

Spalinowa kosiarka to urządzenie, które może być kolejnym krokiem w zaawansowanym dbaniu o trawnik. Jeśli masz spory ogród, to mocna "spalinówka" będzie dla Ciebie dobrym wyborem. Kosiarka spalinowa cechuje się dużą mocą i możliwością mulczowania. Dobrze jest, gdy podczas koszenia, jednocześnie zbiera liście i drobne odpady do kosza. To znacząco przyspiesza pracę, a także oszczędza siły i czas.

Specyfikacja i porady

Jak to zwykle z maszynami silnikowymi bywa, przy zakupie interesuje nas moc silnika. I dobrze, bo w przypadku kosiarki to także ważny parametr. Kosiarka może kosić na wysokości. Maksymalna wysokość koszenia w modelu HRX 537C2 HYE, wynosi cm. Szerokość koszenia to cm. Kosiarka powinna posiadać pojemny i łatwy w demontażu kosz na ściętą trawę. Dzięki funkcji "zbierania", alergicy nie będą narażeni na pylenie traw, ograniczone zostanie także rozsiewanie chwastów. Funkcja zbierania przyda się również jesienią, gdy można ją użyć do sprzątania liści. Kosz w Honda HRX 537C2 HYE ma pojemność l. Kosiarki spalinowe moga dodatkowo mulczować trawnik. Zabieg ten ma zmniejszyć parowania wody, niedopuścić do rozwoju chwastów, a także poprawć sprawności gleby. Szukajmy kosiarki z obudową wykonaną z aluminium, ocynkowanej blachy lub z tworzywa sztucznego. Użycie takich materiałów uchroni nasz sprzęt przed korozją i znacząco przedłuży żywotność naszej kosiarki. Aby dowiedzieć się jaka obudowa jest zastosowana w danym modelu, najlepiej zadać pytanie sprzedawcy.

Bezpieczeństwo i użytkowanie

Praca z takim urządzeniem to przyjemność, niemniej pamiętajmy także o bezpieczeństwie i zdrowym rozsądku. Podstawą jest utrzymywanie kosiarki w pełnej sprawności oraz konserwacja, gdy z niej nie korzystamy. Przed każdorazowym przejazdem po naszym trawniku (czy jakimkolwiek gruncie, na którym mamy pracować) należy oczyścić drogę przed naszą kosiarką. Trzeba zebrać wszystkie przedmioty, które mogą uszkodzić maszynę lub niespodziewanie "odbić" spod ostrzy i kogoś trafić. Przypilnuj także, aby żadne zwierzęta, dzieci i inne osoby nie przebywały w bezpośredniej bliskości pracującego urządzenia. Pamiętajmy, że silnik tego typu wymaga regularnej konserwacji. Używajmy dobrych paliw i olejów do konserwacji silnika. Szukając modelu dla siebie, wybierzmy ten, który oferuje rozrusznik. Pomoże on uruchomiać silnik. Zbierając się do koszenia, pamiętajmy o tym aby ubrać okulary ochronne. Przydadzą się też solidne kryte buty.

Podsumowanie

Dobra kosiarka spalinowa będzie dla Ciebie sporym ułatwieniem podczas pracy, ale aby mieć pełny spokój, warto posiadać maszynę z pełną gwarancją i serwisem, zarówno w ramach okresu bezpłatnej gwarancji jak i po niej. Dlatego opłaca się wbrać sprzęt dobrej firmy, która posiada rozbudowaną sieć serwisów i dostęp do wszelkich potrzebnych części zamiennych. Korzyści z korzystania z kosiarki Honda HRX 537C2 HYE jest wiele. To szybkość, wygoda i duża efektywność pracy, która rekompensuje wydane pieniądze (które z resztą przy tego typu sprzęcie szybko się zwracają). Jeśli więc potrzebujesz takiej maszyny, nasza powyższa propozycja powinna Ci się spodobać. Jeśli nie, poszukaj u nas innych modeli w dobrych cenach.

Opinie osób, które kupiły ten produkt

Bardzo dobra kosiarka do dużych powierzchni, bez zakamarków,ze względu na wagę i rozmiar- gorsze manewrowanie. Swietne wykonanie,bardzo duży kosz, funkcja mulching ustawiana procentowo-ile dokosza ile na trawnik, wysprzęglanie ostrzy przy przemieszczaniu bez koszenia przy pracującym silniku. ★★★★☆
amszu
2013-07-19

Wszystkie opinie zostały napisane przez osoby, które faktycznie zakupiły ten produkt i miały możliwość jego przetestowania. Pochodzą z serwisu Opineo.pl.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.