Menu

NAC LS48-625-E

Cechy produktu

  • Producent NAC 
  • Szerokość koszenia 48 cm
  • Pojemność kosza 65 l

Opis

KOSIARKA SPALINOWA Z NAPĘDEM UR-LS48625E URSUS, z silnikiem 4-suwowym Briggs & Stratton z serii 625E Series o objętości 150 cm3 wyekwipowanym w system ReadyStart™. Szerokość koszenia wynosi 48 cm, a wysokości dostosowywana 6-stopniowo w zakresie 25 - 75 mm. Kosiarka ma funkcję mielenia "mulczowania" dzięki specjalnie wyprofilowanemu ostrzu noża, trawa jest mielona i wciskana w trawnik, gdzie posłuży za nawóz co niezaprzeczalnie wpłynie na jej kondycję. Dzięki systemowi mycia z łatwością utrzymać urządzenie w czystości. Zaopatrzona w obudowę wyprodukowaną ze stali i funkcjonalne rączki upraszczające sterowanie. Obfite łożyskowe koła, ułatwiające jej prowadzenie. Kosiarki spalinowe sprawdzają się świetnie na rozległym terenie a także do trawy wysokiej i mokrej. Dzięki niezależnemu źródłowi zasilania możemy kosić trawę na terenach mniej dostępnych albo pozbawionych dostępu do prądu. Jeśli kosimy teren o powierzchni przekraczającej 500 metrów kwadratowych, powinniśmy zastanowić się nad wyborem właśnie kosiarki spalinowej. Koszenie trawy jest podstawowym zabiegiem pielęgnacyjnym, dzięki któremu trawnik przepięknie się demonstruje. Kosiarka nie jest zalana olejem ani paliwem. Pierwsza wymiana oleju powinna zostać wykonana po 5 godzinach pracy, silnik pracuje wtedy na docieraniu. Następna po 20-25 godzinach. Na naszych aukcjach można dokupić zalecany olej do kosiarek NAC/URSUS. Gwarancja Door to Door zapewnia unikatowy komfort kupującemu. W przypadku, gdy nasze urządzenie ulegnie awarii, dzwonimy do serwisu (numer w gwarancji). Następnie marka zleca pod nasz adres kuriera, który zawozi do serwisu wadliwy sprzęt. Po naprawie kurier zwraca towar do klienta. Wszystkie koszty transportu ponosi serwis producenta NAC. Jesteśmy AUTORYZOWANYM CERTYFIKOWANYM dystrybutorem firmy NAC co zapewnia Państwu nabycie oryginalnych artykułów, pochodzących z bezpośredniej, legalnej dystrybucji i 100% możliwość skorzystania z pełnej gwarancji firmy NAC.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.