Menu

Oleo-Mac G 44 PB promocja (--8%)

Cechy produktu

  • Producent Oleo-Mac 

Opis

OLEO-MAC Kosiarka spalinowa G 44PB COMFORTPrzeznaczone dla użytkowników prywatnych pracujących na sporych powierzchniach, w których szczególny nacisk położono na poręczne i poręczne rozwiązania konstrukcyjne.Modele wchodzące w skład linii COMFORT wyposażone są w kosz do zbierania trawy wytworzony z płótna i tworzywa, na dodatek charakteryzują się nową konstrukcją kół i profilem bieżnika; koła zamontowane są na łożyskach, co zwiększa płynność jazdy.Wysokość cięcia jest niezależna i można ją wyregulować na każdym kole w 4 pozycjach przy pomocy funkcjonalnych dźwigni.

poręczna dźwignia hamulca silnika zapewnia pewny chwyt i komfortowe uruchamianie.pokaźny kosz o obszerności 70 litrów.dane technologiczne:KorpusstalPojemność silnika125cm³Silnik firma/modelB&S linia 450 E OHVSzerokość cięcia41 cmNapędpchanaRegulacja cięcianiezależnaWysokość cięciaod 28 do 75 mmKołałożyska kulkowePojemność kosza70 lCiężar23,6 kg...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.