Menu

Oleo-Mac G 44 TK

Cechy produktu

  • Producent Oleo-Mac 
  • Napęd tak 

Opis

OLEO-MAC kosiarka spalinowa G 44 TK z napędem Napęd mechaniczny sprawia, że modele te są adekwatnym rozwiązaniem do dużych obszarów o trudno dostępnej, nierównej powierzchni lub o lekkim nachyleniu. Dzięki jednoczęściowemu uchwytowi, a także kołom na stalowych łożyskach urządzeniem można z łatwością manewrować.wyposażone są w wygodny panel sterujący, na którym w zasięgu ręki umieszczono wszystkie niezbędne przyciski sterowania.Wysokość cięcia jest ustawiana centralnie i można ją wyregulować przy pomocy dźwigni w zależności od mocnych potrzeb.Wszystkie modele są zaopatrzone w specjalne noże do rozdrabniania, które rozdrabnia trawę zmniejszając w ten sposób jej pojemność w 60-litrowym koszu kosiarki.informacje technologiczne:KorpusstalPojemność silnika140 cm³Silnik firma/modelEMAK K 600 OHV - samoczynne ssanieSzerokość koszenia41 cmNapędnapęd (3,6 km/h)Regulacja cięciacentralnaWysokość cięciaod 28 do 75 mmKołałożyska kulkowePojemność kosza60 lCiężar27,0 kg...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.