Menu

Ryobi RLM46175Y

Cechy produktu

  • Producent Ryobi 

Opis

Silnik OHC o pojemności 175 cm3 z napędem łańcuchowym przystępny rozruch zawsze – przy zimnym i rozgrzanym silniku. Arcytrudna skuteczność podczas koszenia wysokiej albo wilgotnej trawy. Wytrzymała, centralna 7-stopniowa regulacja wysokości koszenia w zakresie 25-75 mm.

Układ samonapędzający usuwa konieczność pchania kosiarki, oszczędzając czas i energię. 4 w 1: kompresowanie trawy w koszu, mulczowanie, boczny wyrzut albo tylny wyrzut. W procesie mulczowania skoszona trawa jest cięta na śladowe fragmenty, które są rozprowadzane po trawniku i służą jako nawóz naturalny.

Funkcja bocznego wyrzutu pozwala na kosiarce cięcie dłuższej trawy albo obszerniejszej ilości trawy bez konieczności opróżniania kosza. Wielkie koła tylne gwarantują łatwość manewrowania. Składane uchwyty i kosz z miękkimi bokami i twardym wierzchem upraszczają przechowywanie urządzenia.

Złącze do węża zezwala na szybkie i łatwe czyszczenie kosiarki od spodu....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.