LEMAADR M Krem przeciw rozstępom - 200 ml

LEMAADR M Krem przeciw rozstępom - 200 ml

  • Cena od: 36,04
Oferty 1-1 ułożone według:

Informacje o produkcie

LEMAADR M Krem przeciw rozstępom - 200 ml

Badania kliniczne, przeprowadzone pod kontrolą medyczną, wykazały znaczącą redukcję rozstępów po 3 miesiącach stosowania preparatu (zmniejszenie rozmiarów rozstępów oraz zmianę ich zabarwienia przez co stały się mniej widoczne, poprawę struktury skóry).Rezultat: powierzchnia rozstępów uległa redukcji o ok. 37 mm2, do 43%. Szerokość zmniejszyła się o 2,3 mm tzn. do 42%. 83% kobiet zauważyło, że ich skóra stała się gładsza, a 78% stwierdziło, że jest ona bardziej jędrna. 72% uczestniczek badania podało, że kolor rozstępów zmienił się i stały się one mniej widoczne.

Wskazania:Zapobieganie pojawianiu się roztępom, a także minimalizowanie widoczności rostępów na skórze. Właściwości:Potrójne synergistyczne działanie: zapobiega powstawaniu rozstępów, redukuje wielkość i zabarwienie już istniejących, posiada właściwości wygładzające i ujędrniające.Zawiera składniki aktywne o udowodnionej skuteczności: zapobiegające powstawaniu nowych i redukujące istniejące rozstępy (silanol, hydroksyprolinę, masło karite, olejek z róży piżmowej i witaminę E).

Sposób użycia:W celu zapobiegania powstawaniu rozstępów nanosić preparat na wrażliwe obszary (piersi, brzuch, uda i biodra) w czasie całej ciąży, jak również w razie potrzeby po porodzie.W celu zredukowania istniejących rozstępów nanosić preparat rano i wieczorem na obszary gdzie one występują. Efekt jest tym lepszy im krótszy czas upłynął od ich pojawienia się.Zaleca się stosowanie od trzeciego miesiąca ciąży do trzeciego miesiąca po połogu.Należy stosować w miejsca charakterystyczne do powstawania rozstęów: brzuch,biodra,pośladki,biust

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie