Moje konto
  • Dr Irena Eris CLINIC WAY 1+2 Hialuronowe Wygładzenie Dermokrem przeciwzmarszczkowy pod oczy na dzień i na noc 15 ml Dr Irena Eris CLINIC WAY 1+2 Hialuronowe Wygładzenie Dermokrem przeciwzmarszczkowy pod oczy na dzień i na noc 15 ml

Dr Irena Eris CLINIC WAY 1+2 Hialuronowe Wygładzenie Dermokrem przeciwzmarszczkowy pod oczy na dzień i na noc 15 ml

1 oferta z 1 sklepu

Producent Dr Irena Eris WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentDr Irena Eris

Dr Irena Eris CLINIC WAY 1°+ 2° Hialuronowe Wygładzenie Dermokrem przeciwzmarszczkowy pod oczy na dzień i na noc 15 ml

Clinic Way to krem będący światową innowacją w zakresie pielęgnacji anti-aging
CLINIC WAY to pierwsza linia dermokosmetyków na rynku, która działa odmładzająco oraz hamująco naturalne procesy starzenia się skóry, Krem bazuje w swojej recepturze na unikalnym i rewolucyjnym REAKTYWATORZE ODNOWY SKÓRY FGF1 LMS™*.
* ZGŁOSZENIE PATENTOWE
Dodatkowo krem wzbogacony jest o formułę Aqua Calcis, która gwarantuje bezpieczną pielęgnację także skóry najbardziej wrażliwej i alergicznej.

Dr Irena Eris CLINIC WAY 1°+ 2° Hialuronowe Wygładzenie Dermokrem przeciwzmarszczkowy pod oczy na dzień i na noc 15 ml swoim działaniem chroni skórę wokół oczu, krem przeznaczony jest dla kobiet od około 30 roku życia:
Krem pod oczy chroni przed procesami prowadzącymi do powstawania zmarszczek ekspresyjnych i elastotycznych poprzez:

  • Reaktywator odnowy skóry FGF1 LMS™ z technologią transportu dermalnego Lipo-Sphere – hamuje proces starzenia skóry uruchamiając silną i długotrwałą reaktywację procesów odnowy na trzech poziomach skóry.
  • Kwas hialuronowy – zapewnia intensywne nawilżanie skóry tworząc na jej powierzchni naturalną ochronę znacznie ograniczającą proces parowania wody i zabezpieczającą przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych.
  • Proteiny roślinne – zmniejszają skutki szkodliwego działania promieniowania UV poprzez hamowanie degradacji struktury podporowej skóry. Poprawiają mikrokrążenie co prowadzi do redukcji sińców i worków pod oczami.
  • Aqua Calcis – farmakopealna woda wapienna, o właściwościach antyseptycznych, kojących i łagodzących podrażnienia.


Dr Irena Eris CLINIC WAY 1°+ 2° Hialuronowe Wygładzenie Dermokrem przeciwzmarszczkowy pod oczy na dzień i na noc 15 ml – KLINICZNA SKUTECZNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO potwierdzone wieloośrodkowymi badaniami klinicznymi pod nadzorem zespołu lekarzy klinicznych oraz badaniami in vivo w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris i w niezależnym Instytucie Badawczym.

SKUTECZNOŚĆ działania Kremu potwierdzona jest w ramach badań in vivo w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris:

  • natychmiastowe nawilżenie i wygładzenie (93%),
  • poprawa elastyczności (86%),
  • redukcja zmarszczek ekspresyjnych i elastotycznych o 17%.

PRODUKT HIPOALERGICZNY

Pojemność: 15 ml

Producent Dr. Irena Eris

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.