Moje konto

Kostiumy dla dzieci

514 produkty z 5 sklepów

strona 1 z 26

Strój Wiosna

Producent Gama Ewa Kraszek

… długość rękawa od pachy 26 cm 29 cm 33 cm długość sukienki od pasa 63,5 cm 69 cm 81 cm obwód w klatce piersiowej 68 cm 74 cm 86 cm obwód w pasie 61 cm 64 cm … SZCZEGÓŁY →

Strój Lato

Producent Gama Ewa Kraszek

… rękawa od ramienia 12 cm 14 cm 16 cm długość rękawa od pachy 4 cm 4 cm 5 cm obwód w klatce piersiowej 62 cm 66 cm 70 cm obwód w pasie (gumka) 48-52 cm 50-54 cm … SZCZEGÓŁY →

O kategorii Kostiumy dla dzieci

Rodzice małych dzieci muszą przygotować się na różnego rodzaju okazje. W pierwszych latach nauki często w szkołach organizowane są kinderbale, na które to maluchy najczęściej przebierają się w ulubione postaci z bajek. Świetnym rozwiązaniem dla dziewczynek jest wówczas strój karnawałowy Wróżka. Jest on idealny dla małych dam, które pragną się przeistoczyć w piękne królewny, w czarodziejskie postacie. Jest to jeden z najczęściej kupowanych strojów dla małych dziewczynek.

Wbrew pozorom chłopcy również lubią się stroić. W kategorii „Kostiumy dla dzieci” znajduje się również mnóstwo pozycji zaprezentowanych z myślą o chłopcach. Każdy chłopiec chciałby mieć strój Policjant. Możesz pozwolić mu się w niego przeistoczyć kupując odpowiedni strój karnawałowy.

Jeśli mała dziewczynka pragnie przeistoczyć się w anioła, to prezentowany na łamach naszej porównywarki cenowej strój anioła na pewno przypadnie jej do gustu. Prosty i przyjemny sprawi, iż mała dziewczynka stanie się niebiańską postacią. Każde dziecko posiada ulubioną postać z bajki, książki lub komiksu. Dzięki strojom karnawałowym maluch może być Człowiekiem-Pająkiem, Batmanem, Zorro, lub też inną postacią. Ogromna mnogość różnych kombinacji sprawia, że na pewno każdy rodzic dostrzeże coś, co pokocha jego dziecko. Dodatkowo dajemy możliwość porównania danych ofert pomiędzy sobą. Sprawdź, czy ten produkt nie będzie w niższej cenie, w konkurencyjnym sklepie. Porównuj oferty sklepów z Nokautem.

Sprawdź też