Moje konto
  • NAC WLBC260B NAC WLBC260B
  • NAC WLBC260B NAC WLBC260B
  • NAC WLBC260B NAC WLBC260B
  • NAC WLBC260B NAC WLBC260B
  • NAC WLBC260B NAC WLBC260B

NAC WLBC260B

3 oferty z 2 sklepów

Producent NAC WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Agito.pl

★★★★★
42211 opinii

Nac Kosa spalinowa WLBC260B-2ZXU /Darmowa dostawa narzędzi LEICA GEOSYSTEM, NAC,STIGA. Wpisz kod:83CCDP / CODZIENNIE NOWA OFERTA DNIA - SPRAWDŹ!

Nac Kosa spalinowa WLBC260B-2ZXU /Darmowa dostawa narzędzi LEICA GEOSYSTEM, NAC,STIGA. Wpisz kod:83CCDP / CODZIENNIE NOWA OFERTA DNIA - SPRAWDŹ!

… 1 KM. Typ silnika dwusuwowy. Pojemność silnika 25.4 cm3. Szerokość koszenia żyłką 42 cm. Szerokość koszenia tarczą 25,5 cm. Przeniesienie napędu przekładnia kątowa. Uchwyt typu V. Paliwo benzyna bezołowiowa 95 Pb. Mieszanka paliwowa 25:1. Waga kosy 5.6 kg. Pojemność zbiornika paliwa 0.45 Litra. Średnica tarczy tnącej 25.5 cm. Grubość tarczy tnącej 1.4 mm. Ilość zębów tarczy 3. Średnica otworu narzędzi …

Dostępność sprawdź w sklepie →

ELECTRO.pl

★★★★★
67036 opinii

Kosa spalinowa NAC WLBC260B-2ZFU + DARMOWA DOSTAWA + Odbiór w 800 punktach!

Kosa spalinowa NAC WLBC260B-2ZFU + DARMOWA DOSTAWA + Odbiór w 800 punktach!

Kosa spalinowa NAC WLBC260B-2ZFU + DARMOWA DOSTAWA + Odbiór w 800 punktach! Mocna i uniwersalna kosa spalinowa NAC WLBC260B-2ZFU do wymagających prac przydomowych. Silnik o pojemności 25,4 cm3 oraz mocy 1 KM. Wyposażona w uchwyt typu V (tzw. rowerowy), tarczę, głowicę oraz szelki i komplet kluczy. Dociera wszędzie tam, gdzie nie dotrze tradycyjna kosiarka.

Dostępny od ręki  ✓

ELECTRO.pl

★★★★★
67036 opinii

Zestaw Kosa spalinowa NAC WLBC260B-2ZFU + Żyłka tnąca AGROPARTS 1.6x15 m - okrągła + DARMOWA DOSTAWA

Zestaw Kosa spalinowa NAC WLBC260B-2ZFU + Żyłka tnąca AGROPARTS 1.6x15 m - okrągła + DARMOWA DOSTAWA

… silnika: 1 KM Typ silnika: dwusuwowy Pojemność silnika: 25,4 cm3 Szerokość koszenia żyłką: 420 mm Szerokość koszenia tarczą: 255 mm Przeniesienie napędu: przekładnia kątowa Uchwyt: typu V (tzw. rowerowy) Paliwo: benzyna bezołowiowa 95 Pb Mieszanka paliwowa: 25:1 Waga kosy: 5,6 kg (bez narzędzi tnących i paliwa) Pojemność zbiornika paliwa: 0,45 litra Średnica tarczy tnącej: 25,5 cm Grubość tarczy tnącej: …

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentNAC

Czerpiesz przyjemność z pielęgnacji swojego ogrodu, chociaż frustruje Cię niemożność zadbania o niektóre, trudno dostępne miejsca? Może warto pomyśleć o czymś, co pozwoli Ci dokładnie zadbać o każdy centymetr trawnika? Takim urządzeniem jest kosa spalinowa WLBC260B od firmy NAC. Zapewni Ci ona odpowiednią moc pracy, a także wygodę użytkowania i wielofunkcyjność zastosowań.

Wprowadzenie

Kosa spalinowa to maszyna, którą możemy używać zarówno na stosunkowo niewielkich powierzchniach, jak i w rozległych ogrodach. "Spalinówka" może być używana na skarpach lub nierównym terenie, ma wysoką moc. Pamiętajmy, że silnik tego typu wymaga regularnej konserwacji. Niewątpliwą zaletą kosy spalinowej jest duża moc, pozwalająca na bezproblemową pracę przez długi czas. Do tego dochodzi wygoda z korzystania i możliwość dojścia z nią w miejsca trudno dostępne.

Specyfikacja i porady

Szukając sprzętu dla siebie powinniśmy patrzeć też na osiągi silnika danego urządzenia. Jak to zwykle z maszynami silnikowymi bywa, przy zakupie interesuje nas moc silnika. I dobrze, bo w przypadku kosiarki spalinowej to ważny parametr. Podczas szukania, starajmy się wybrać maszynę w obudowie aluminiowej lub ewentualnie z tworzywa sztucznego. Taka obudowa nie zardzewieje i odporniejsza na zarysowania. Poza tym jest lżejsza. W celu uzyskania informacji o obudowie, warto o to zapytać sprzedawcę, który powinien tejże nam udzielić. Dzięki regulacji narzędzia, możemy bezproblemowo dopasować uchwyt do wzrostu swojego lub osoby, która będzie używać naszej kosy. Kosy mogą posiadać albo tarczę lub żyłkę tnącą. Kosy zaprojektowane do cięcia tarczą mogą mieć tarcze różnego typu. Im gęstsze i mniejsze ma ona zęby, tym większe i twardsze elementy możemy nią ciąć. Tarcze mogą się przydać do cięcia niewielkich drzew i krzewów. Niektóre kosy są przystosowane do cięcia żyłką. Cechuje się tanimi częściami zamiennymi i w dodatku jest łatwa w konserwacji.

Bezpieczeństwo użytkowania

Pracując z tego rodzaju maszynami, zawsze zwracaj uwagę na bezpieczeństwo. Zapoznaj się z zasadami bezpieczeństwa zapisanymi w instrukcji obsługi. Bezpieczna kosa - to w pełni sprawna kosa, dlatego pamiętajmy o utrzymaniu odpowiedniego stanu technicznego urządzenia. Przed koszeniem, oczyść teren z wszelkich przedmiotów, które mogą uszkodzić maszynę, a także z tych, które mogą zostać zniszczone przez ostrza. Przypilnuj także, aby żadne zwierzęta, dzieci i inne osoby nie przebywały w bezpośredniej bliskości pracującego urządzenia. Przed przystąpieniem do koszenia, zawsze załóżmy gogle ochronne oraz słuchawki na uszy. Dla podwyższenia bezpieczeństwa i wygody, warto zaopatrzyć się w wyższe, wzmocnione buty, które uchronią nasze nogi i stopy przed kontuzjami. System tnący kosy, jest zabezpieczony z jednej strony specjalną osłoną, która chroni zarówno sam system jak i osobę koszącą. Pod żadnym pozorem jej nie demontujmy. Po każdej pracy należy zabezpieczyć sprzęt, wyczyścić go oraz sprawdzić stan płynów eksploatacyjnych, a więc paliwa i oleju smarującego.

Podsumowanie

Kosa spalinowa, jak każde urządzenie mechaniczne, z czasem może ulec awarii. Dlatego też wybierzmy sprzęt znanej firmy, o ugruntowanej pozycji na rynku, z pełnym dostępem do serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego oraz części zamiennych. W zakupie urządzenie może być przez to droższe, mamy jednak wtedy pewność, że serwis gwarancyjny i pogwarancyjny będzie na odpowiednim poziomie. Kosa NAC WLBC260B, to przykład urządzenia, które znakomicie sprawdzi się na różnorodnych obiektach, prywatnych ogrodach czy działkach, które wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Jeśli więc potrzebujesz takiej maszyny, nasza powyższa propozycja powinna Ci się spodobać. Jeśli nie, poszukaj u nas innych modeli w dobrych cenach.

Opinie osób, które kupiły ten produkt

Za wcześnie na ocenę - wybór nastąpił na podstawie porównania parametrów technicznych podobnych produktów, ceny oraz formy i terminu realizacji. ★★★★☆
Wojciech
2013-05-12

Wszystkie opinie zostały napisane przez osoby, które faktycznie zakupiły ten produkt i miały możliwość jego przetestowania. Pochodzą z serwisu Opineo.pl.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też