Menu

Kosz delikatesowy Słodkie Lenistwo

Cechy produktu

  • Producent Smacza Jama 

Opis

Podaruj komuś chwilę zapomnienia, dając mu kosz, w którym wyszuka nieprzeciętny do tego pakiet produktów. Delikatny miód pitny i doskonałe słodycze sprawią, że oprócz rzeczy materialnych adresat otrzyma coś dużo cenniejszego – chwilę błogiego, słodkiego relaksu.

Kosz mieści:


Pierniki Kopernik 150g - znakomite pierniczki oblane czekoladą.

Miód pitny Trójniak Kasztelański 750ml - trójniak łączy w sobie jedną część miodu i dwie części wody. Taka proporcja sprawia, że już po kilku latach leżakowania osiąga odcień i bukiet, a także 12-14% zawartości alkoholu. Poprzez zmniejszoną w stosunku do dwójniaka i półtoraka zawartość miodu, napój staje się lżejszy i ma delikatny, wysublimowany smak.

Cytryny w syropie z czarnego bzu 180g - plastry cytryny w przepysznym syropie z bzu. Znakomite do deserów oraz jako dodatek do herbaty. Jak wszystkie produkty marki Spiżarnia, produkowane przez niewielką rodzinną producenta bez dodatków przemysłowych i konserwantów według oryginalnych, klasycznych receptur.

Oferowane poprzez nas kosze są zabezpieczane finalnie grubym celofanem, a także przyozdabiane wstążkami/rafią.

Na powyższej fotografii przed zafoliowaniem (dla lepszego uwidocznienia zawartości).

Na życzenie możemy zmienić kolorystykę dekoracji i dołączyć bilecik z życzeniami.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.