Menu

Skrzynia Delikatesowa Męski Świat + Króliczek

Cechy produktu

  • Producent Smacza Jama 

Opis

Drewniana skrzynia, a w niej to, co mężczyźni lubią najmocniej: dobra whisky, potężna kawa i słodkości. Pakiet prosty, lecz z charakterem - dla zdecydowanego pana.

Skład zestawu:

Whisky Jack Daniel's 0,7l - słynna amerykańska whiskey, stworzona według niezmienionej receptury od 1866 roku. Każda kropla przefiltrowana jest poprzez trzymetrowej grubości warstwę węgla drzewnego z drewna klonowego. Cykl filtracji trwa około 10 dni i nadaje alkoholowi łagodny smak, z racji którego Jack Daniel's określany jest nie mianem bourbonu, lecz Tennessee Whiskey.

Kawa mielona Davidoff 57 Espresso 250g - genialnej jakości kawa skomponowana z wyselekcjonowanych ziaren najlepszych arabik, pochodzących z Ameryki Łacińskiej, Afryki i rejonu Pacyfiku. Jej sekret polega na optymalnym doborze czasu i temperatury palenia, któremu kawa zawdzięcza swój typowy zapach z pokaźnie czekoladową nutą. Jest to tak zwany 57. Stopień palenia. Ciemne, lecz nie czarne ziarna oczarowują znawców kawy wyśmienitym smakiem espresso.

Czekolada Lindt Creation 70% Orange 150g - szwajcarska czekolada deserowa o zawartości kakao na poziomie 70%, wypełniona dwiema równoważącymi smak powłokami - puszystym musem czekoladowym i słodko-cierpkim nadzieniem z pomarańczy. Świetna harmonia doznań smakowych.

Coffe Beans 30g - ziarna kawy zatopione w mlecznej czekoladzie.

Królik czekoladowy Lindt - Gold Bunny 100g - rozpoznawana na całym świecie słodka figurka ze szwajcarskiej czekolady mlecznej, przyozdobiona czerwoną kokardką i złotym, dzwoniącym dzwoneczkiem. (Uwaga: towar sezonowy/obszernanocny - poza sezonem realna podmiana na inny, zbliżony.

Oferowane poprzez nas kosze są zabezpieczane finalnie grubym celofanem, a także przyozdabiane wstążkami/rafią.
Na powyższej fotografii przed zafoliowaniem (dla ulepszonego uwidocznienia zawartości).
Na życzenie możemy zmienić kolorystykę dekoracji i dołączyć bilecik z życzeniami.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.