Moje konto
  • BERETTA KOCIOŁ EXCLUSIVE GREEN HE 25 C.S.I BERETTA KOCIOŁ EXCLUSIVE GREEN HE 25 C.S.I

BERETTA KOCIOŁ EXCLUSIVE GREEN HE 25 C.S.I

0 ofert z 0 sklepów

Producent BERETTA WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Informacje o produkcie

ProducentBERETTA

KOCIOŁ KONDENSACYJNY 2-FUNKCYJNY 3 LATA GWARANCJI SZEROKI ZAKRES MODULACJI MOCY: 1:10 *wbudowany moduł regulacji pogodowej *sonda zewnętrzna *wbudowana modulowana pompa-klasa energetyczna A *system automatycznej regulacji S.A.R.

*system autodiagnostyki *wysoki komfort c.w.u. *konsola przyłączy hydraulicznych oraz ich obudowa zintegrowana z kotłem *elastyczny przewód odprowadzenia kondensatu na wyposażeniu *wbudowany zawór trójdrogowy w modelu 1-funkcyjnym *wysoka sprawność MOC c.o./c.w.u.: 2,5-25 kW WYMIARY: wys.

845 x szer. 453 x gł. 358 INFORMACJE wbudowany moduł regulacji pogodowej sonda temperatury zewnętrznej (na wyposażeniu kotła) wysoki komfort ciepłej wody użytkowej ★★★★ zgodnie z normą PN-EN 13203 - 1:2006 separator powietrza z "efektem cyklonu" wyposażony w odpowietrznik o dużej wydajności (zapobiega korozji instalacji; zmniejsza szumy przepływu, co skutkuje cichą pracą instalacji; usuwa zanieczyszczenia zawarte w wodzie - bezawaryjność pomp) panel sterowania z elektronicznym wyświatlaczem - czytelny i łatwy w obsłudze pompa modulowana - w zależności od typu instalacji wykonanej w domu, można dostosawać w bardzo prosty sposób tryb pracy pompy modulowanej, gwarantujący najwyższą możliwą efektywność energetyczną urządzenia.

W przypadku domu jednorodzinnego, gdzie występuje np. ogrzewanie grzejnikowe, prędkość przepływu pompy będzie dobierana perfekcyjnie (w sposób automatyczny) względem mocy, z jaką aktualnie pracuje kocioł.

W rezultacie, jeśli zapotrzebowanie na ciepło w pomieszczeniu będzie niewielkie, kocioł będzie pracował nie tylko z minimalną mocą (dzięki modulowanemu palnikowi), ale i z najmniejszą prędkością pompy, a więc oprócz niskiego zużycia gazu, zyskuje się dodatkowo oszczędność energii elektrycznej (pobór mocy już od 56W).

Przedstawiony wariant jest tylko jednym z czterech możliwych trybów pracy nowej pompy szeroki zakres modulacji mocy 1:10 - istotny wpływ na niskie koszty eksploatacji urządzenia ma szeroki zakres modulacji mocy 1:10.

Oznacza to, że moc minimalna stanowi 10% mocy maksymalnej, a więc 25kW model kotła będzie modulował w zakresie już od 2,5 do 25kW. Kocioł, modulując do dolnej granicy zakresu regulacji mocy 2,5kW, znacząco redukuje częstotliwość włącznia i wyłączania się urządzenia, w efekcie zwiększając jego trwałość innowacyjny wymiennik kondensacyjny - sercem wysokiej klasy kotła Exclusive Green HE jest innowacyjny wymiennik kondensacyjny.

Jego unikalna budowa i proces produkcji wpłynęły na zgłoszenie wymiennika do Europejskiego Urzędu Patentowego (PATENT PENDING). Rurowy wymiennik wykonany jest z aluminium i nie posiada żadnych łączeń spawanych.

Przewodnośc cieplna materiału z jakiego jest wykonany pozwala na równomierny rozkład temperatury na wymienniku, co zapobiega tworzeniu się miejsc przegrzewu, a tym samym zwiększa jego trwałość. Opatentowana struktura wymiennika zapewnia pełny przepływ wody kotłowej (bez spadku ciśnienia) oraz zapobiega osadzaniu się kamienia.

Ponadto dzięki jego konstrukcji wykorzystuje sie zjawisko kondensacji (odzyskanie ciepła ze spalin), co skutkuje wysoką wydajnością i sprawnością kotła (do 109,4%)

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też