Moje konto  ▾

PIEC GAZOWY VIESSMANN VITODENS 100 19KW KONDENSACYJNY 1F MEGA PROMOCJA

Producent VIESSMANN WIĘCEJ INFORMACJI ↓

TANIE-GRZANIE.NET

8 opinii

Viessmann Vitodens 100-W 19KW 1 funkcyjny GZ-50

Viessmann Vitodens 100-W 19KW 1 funkcyjny GZ-50

Dostępność sprawdź w sklepie →

4869

Przejdź do sklepu ▸ TANIE-GRZANIE.NET

Informacje o produkcie

ProducentVIESSMANN

Vitodens 100-W to obecnie najmniejszy kocioł z grupy wiszących kotłów kondensacyjnych. Posiada modulowany palnik cylindryczny i powierzchnię wymiany ciepła Inox-Radial z nierdzewnej stali szlachetnej. Oferuje najbardziej zaawansowaną technikę kondensacyjną w minimalnej przestrzeni i w bardzo atrakcyjnej cenie.

Pasuje doskonale do każdej aranżacji, zarówno do kuchni, jak i do innych pomieszczeń użytkowych. Dostępny jest w wersji 1- lub 2-funkcyjnej z zamkniętą komorą spalaniaPIEC W WERSJI JEDNOFUNKCYJNEJPrzegląd zalet:Gazowy, 1- lub 2-funkcyjny kocioł kondensacyjny, zakres znamionowej mocy cieplnej do 19kw.Sprawność znormalizowana: do 107%.Zintegrowany regulator, sterowany temperaturą pomieszczenia, jest łatwy w obsłudze i przystosowany do przyłączenia zewnętrznych termostatów pokojowych.Powierzchnia grzewcza Inox-Radial z wysokowartościowej stali szlachetnej, zapewnia wysoką niezawodność i trwale wysoki stopień wykorzystania ciepła kondensacji.Blok hydrauliczny AquaBloc z systemem połączeń Multi-Steck - wszystkie istotne dla prac konserwacyjnych elementy są łatwo dostępne i demontowalne od przodu.

Oznacza to oszczędność czasu przy konserwacji i serwisowaniu.Zintegrowane przeponowe naczynie wzbiorcze, eliminuje konieczność jego montażu poza kotłem.Vitodens 100-W został zaprojektowany tak, aby jego montaż był prosty a obsługa nie wymagała wiele czasu.

InoX-Radial - komora spalania ze stali kwasoodpornejJeden z podstawowych elementów kotła kondensacyjnego "serce kotła", czyli komora spalania musi zapewniać najwyższą sprawność pracy, zachowując ją przez wszystkie lata eksploatacji kotła.

Komora spalania InoX-Radial firmy Viessmann to na rynku unikalna konstrukcja, ponieważ:produkowana jest samodzielnie przez firmę Viessmann, w odróżnieniu od zdecydowanej większości producentów stosujących gotowe podzespoływykonywana jest z wysokiej jakości stali kwasoodpornej DIN 1.4571 z dodatkiem molibdenu itytanu, w odróżnieniu od standadardowych na rynku stopów aluminium lub stali kwasoodpornych takich jak standardowa DIN 1.4306posiada jedyną tego typu konstrukcję - obszernych przekrojów wodnych, długich spalinowych szczelin, zapewniając w pełni równomierne obciążenie cieplne i maksymalny efekt kondensacjizapewnia efekt samoczyszczenia, dzięki gładkim powierzchniom ze stali kwasoodpornej i "wydmuchiwaniu" kondensatu ze szczelin przez spalinyPalnik MatriX - promiennikowy palnik ze stali szlachetnejJedyne tego typu rozwiązanie techniczne na rynku - palnik cylindryczny MatriX wykonany jest w formie siatki stalowej o sztywnej i zarazem elastycznej konstrukcji poddającej się zmiennym obciążeniom cieplnym.

Innowacyjna technika, ponieważ:

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.