Moje konto  ▾

VIESSMANN VITODENS 100 26KW KONDENSACYJNY +ZASOBNIK 95L

Producent VIESSMANN WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty VIESSMANN  ▾ poprzednienastępne

Popularne produkty z kategorii Kotły gazowe innych firm  ▾ poprzednienastępne

Informacje o produkcie

ProducentVIESSMANN

Vitodens 100-W to obecnie najmniejszy kocioł z grupy wiszących kotłów kondensacyjnych. Posiada modulowany palnik cylindryczny i powierzchnię wymiany ciepła Inox-Radial z nierdzewnej stali szlachetnej. Oferuje najbardziej zaawansowaną technikę kondensacyjną w minimalnej przestrzeni i w bardzo atrakcyjnej cenie.

Pasuje doskonale do każdej aranżacji, zarówno do kuchni, jak i do innych pomieszczeń użytkowych. Dostępny jest w wersji 1- lub 2-funkcyjnej z zamkniętą komorą spalaniaZestaw Vitodens 100W + zasobnik 95 l w kompleciePrzegląd zalet:Gazowy, 1-funkcyjny kocioł kondensacyjny, zakres znamionowej mocy cieplnej: 9-26 .Sprawność znormalizowana: do 107%.Zintegrowany regulator, sterowany temperaturą pomieszczenia, jest łatwy w obsłudze i przystosowany do przyłączenia zewnętrznych termostatów pokojowych.Powierzchnia grzewcza Inox-Radial z wysokowartościowej stali szlachetnej, zapewnia wysoką niezawodność i trwale wysoki stopień wykorzystania ciepła kondensacji.Blok hydrauliczny AquaBloc z systemem połączeń Multi-Steck - wszystkie istotne dla prac konserwacyjnych elementy są łatwo dostępne i demontowalne od przodu.

Oznacza to oszczędność czasu przy konserwacji i serwisowaniu.Zintegrowane przeponowe naczynie wzbiorcze, eliminuje konieczność jego montażu poza kotłem.Vitodens 100-W został zaprojektowany tak, aby jego montaż był prosty a obsługa nie wymagała wiele czasu.

InoX-Radial - komora spalania ze stali kwasoodpornejJeden z podstawowych elementów kotła kondensacyjnego "serce kotła", czyli komora spalania musi zapewniać najwyższą sprawność pracy, zachowując ją przez wszystkie lata eksploatacji kotła.

Komora spalania InoX-Radial firmy Viessmann to na rynku unikalna konstrukcja, ponieważ:produkowana jest samodzielnie przez firmę Viessmann, w odróżnieniu od zdecydowanej większości producentów stosujących gotowe podzespoływykonywana jest z wysokiej jakości stali kwasoodpornej DIN 1.4571 z dodatkiem molibdenu itytanu, w odróżnieniu od standadardowych na rynku stopów aluminium lub stali kwasoodpornych takich jak standardowa DIN 1.4306posiada jedyną tego typu konstrukcję - obszernych przekrojów wodnych, długich spalinowych szczelin, zapewniając w pełni równomierne obciążenie cieplne i maksymalny efekt kondensacjizapewnia efekt samoczyszczenia, dzięki gładkim powierzchniom ze stali kwasoodpornej i "wydmuchiwaniu" kondensatu ze szczelin przez spalinyPalnik MatriX - promiennikowy palnik ze stali szlachetnejJedyne tego typu rozwiązanie techniczne na rynku - palnik cylindryczny MatriX wykonany jest w formie siatki stalowej o sztywnej i zarazem elastycznej konstrukcji poddającej się zmiennym obciążeniom cieplnym.

Innowacyjna technika, ponieważ:Vitocell 100-WPrzegląd zalet:Zabezpieczenie stalowego zbiornika podgrzewacza przed korozją podwójną warstwą emalii Ceraprotect. Dodatkowe zabezpieczenie powłoki emaliowanej wymienną anodą magnezową.

W opcji dostępna jest również anoda ochronna bezobsługowa.Nagrzewanie całej objętości wody w zbiorniku dzięki wężownicy doprowadzonej do dna zbiornika.Wysoki komfort korzystania z ciepłej wody dzięki szybkiemu i równomiernemu nagrzewaniu wężownicą o dużej powierzchni grzewczej.Nieznaczne straty ciepła dzięki bardzo skutecznej izolacji termicznej (materiał bezfreonowy).

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.