Moje konto  ▾

VITODENS 111-W 19 KW

Producent VIESSMANN WIĘCEJ INFORMACJI ↓

POBLACIE.PL

1 opinia

Vitodens 111-W 19 kW

Vitodens 111-W 19 kW

Dostępność sprawdź w sklepie →

6747

Przejdź do sklepu ▸ POBLACIE.PL

Informacje o produkcie

ProducentVIESSMANN

Nowość w ofercie Viessmann

Nowy, wiszący, gazowy kocioł kondensacyjny Vitodens 111-W jest idealnym rozwiązaniem dla mieszkań i domów jednorodzinnych. Bez problemu można go powiesić we wnęce w łazience, kuchni czy też pomieszczeniu gospodarczym.

Kocioł dysponuje wbudowanym ładowanym warstwowo zasobnikiem c.w.u. ze stali szlachetnej, o pojemności 46 litrów. Pod względem komfortu korzystania z ciepłej wody, jej dostępna ilość jest porównywalna z ustawionym osobno tradycyjnym podgrzewaczem c.w.u. (z wężownicą) o pojemności 150 litrów.

Pobierając ciepłą wodę z zasobnika, jest on uzupełniany wodą wodociągową, która w podgrzewaczu przepływowym (wymienniku płytowym) od razu ogrzewana jest do wymaganej temperatury i od razu można z niej korzystać.

Taki sposób ogrzewania c.w.u. jest szczególnie efektywny przy napełnianiu wanny lub dłuższych kąpielach pod natryskiem. Pozwala to na korzystanie z dwóch punktów poboru ciepłej wody jednocześnie.

Kocioł Vitodens 111-W wyposażono w wymiennik ciepła Inox-Radial, wyróżniający się trwałością, niezawodnością i zawsze wysokim stopniem wykorzystania ciepła kondensacji.
Przegląd zalet:
MOC: 6,5 - 19,0kW
* OSPRZĘT PRZYŁĄCZENIOWY DO MONTAŻU NATYNKOWEGO Zajmujący wyjątkowo mało miejsca wiszący, gazowy kocioł kondensacyjny, ze zintegrowanym ładowanym warstwowo zasobnikiem c.w.u.
Wysoki komfort korzystania z ciepłej wody, dzięki systemowi ładowania warstwowego zasobnika c.w.u. o pojemności 46 litrów, ze stali szlachetnej
Długowieczny i efektywny dzięki wymiennikowi ciepła Inox-Radial z kwasoodpornej stali szlachetnej
Wysokosprawny i trwały palnik cylindryczny MatriX, o szerokim zakresie modulacji mocy grzewczej i o specjalnej konstrukcji - odporny na wysokie obciążenia termiczne
Łatwy w obsłudze regulator kotła, przystosowany do sterowania temperaturą pomieszczenia lub pogodowo
Lepsze dopasowanie mocy kotła do zapotrzebowania budynku na ciepło, dzięki możliwości ograniczenia maksymalnej mocy kotła pracującego na potrzeby ogrzewania domu
Duża wydajność ciepłej wody dzięki automatycznemu zwiększeniu mocy grzewczej kotła przy ogrzewaniu c.w.u. (funkcja „booster")
Możliwość zabudowy - nie jest wymagane pozostawienie odstępów po bokach kotła

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.