Moje konto
  • Kocioł Ogniwo S6WC Classic - 20 kW - DOSTAWA GRATIS! Kocioł Ogniwo S6WC Classic - 20 kW - DOSTAWA GRATIS!

Kocioł Ogniwo S6WC Classic - 20 kW - DOSTAWA GRATIS!

1 oferta z 1 sklepu

Producent Ogniwo WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentOgniwo

Gwarancja: 4 lata na szczelność korpusu kotła Paliwo: Węgiel kamienny Paliwo zastępcze: mieszanka węgla i miału, drewno Kotły OGNIWO to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek techniki grzewczej w Polsce.

Spółdzielnia Metalowo-Odlewnicza OGNIWO powstała w 1949. Począwszy od lat 70-tych XX wieku Spółdzielnia produkuje kotły grzewcze. Kocioł komorowy OGNIWO S6WC Classic to unowocześniona i udoskonalona konstrukcja kotła Ogniwo S6WC cieszącego się dużym zainteresowaniem i uznaniem zarówno wśród użytkowników jak i instalatorów.

Funkcjonalność użytkową kotła cechuje przede wszystkim: duża komora zasypowa, ruszt wodny w połączeniu z rusztem żeliwnym ruchomym, łatwo otwieralne i dostępne drzwiczki popielnika jak i kanałów konwekcyjnych, zapewniające prostą i wygodną obslugę kotła.

Zalety: - zoptymalizowany układ, kształt i wielkość kanałów spalinowych co poprawia proces spalania i wymianę cieplną, gwarantując odpowiednią sprawność, - powiększony otwór drzwiczka załadunkowego, gwarantuje łatwy załadunek paliwa a w szczególności drewna kawałkowego większych gabarytów, co umożliwia wielogodzinną pracę kotła, - powiększony otwór drzwiczka wyczystnego w połączeniu z układem kanałów spalinowych umożliwia jeszcze prostszą obsługę, - nowa ergonomiczna obudowa kotła z wbudowanym wskaźnikiem temperatury, - króćce przyłączeniowe bez zmian wymiarowych - co w praktyce oznacza bezproblemową zamianę kotła Ogniwo S6WC na kocioł Classic.

Kocioł Ogniwo S6WC Classic jest fabrycznie przystosowany do montażu zestawu nadmuchowego . Mechaniczny ruszt ruchomy do odpopielania rusztowin wodnych. Informacje na temat pozostałych kotłów centralnego ogrzewania Ogniwo ich charakterystyki i opisy.

Jak dobrać odpowiedni do Twoich potrzeb kocioł centralnego ogrzewania? Przeczytaj artykuł w naszym poradniku Paliwo Paliwo podstawowe Inne węgiel kamienny węgiel brunatny koks drewno sezonowe brykiet

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też