Menu

Edenox CGSP-250E

Cechy produktu

  • Producent Edenox 

Opis

Profesjonalna krajalnica do wędlin CGSP-250E z możliwością dokupienia uzupełniającego ostrza do sera. Podstawa krajalnicy wytworzona jest ze stopu aluminium anodowanego. Specjalny oraz materiały wykorzystane do produkcji w wyjątkowo prosty sposób umożliwiają utrzymanie urządzenia w czystości. Nad wyraz czuły regulator grubości cięcia pozwala dostosować grubość plastrów do jednostkowych potrzeb. Napęd noża przekazywany z silnika jednofazowego o sporej mocy przy pomocy gumowego paska widocznie zniża poziom hałasu urządzenia. Krajalnica zastosowaną w typowym wyposażeniu prostą w użytkowaniu ostrzałkę, która dokładnie ostrzy nóż, zapewniając za każdym razem nadzwyczajne krojenie artykułów. Ponadto urządzenie posiada osłonę ostrza, broniącą użytkownika przed skaleczeniem. Spód urządzenia zabezpieczony osłoną dolną. Podajnik krajalnicy zamocowany jest w specjalnym mechanizmie ślizgowym, pozwalającym na swobodne przesuwanie go wzdłuż noża - w pokaźnym stopniu ułatwia to krojenie ciężkich wędlin, serów oraz pieczywa. Podajnik zaopatrzony jest w przeźroczystą osłonę. Ze względu na swoją budowę i niewielką masę krajalnica jest idealna do śladowej gastronomii, albo do jednostki dopełniającej w wielkiej gastronomii. Urządzenie znajduje użycie w restauracjach, pizzeriach, barach, sklepach itp.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.