Menu

ETA 1094 90000

Cechy produktu

  • Producent ETA 

Opis

Krajalnica elektryczna marki ETA nadaje się do krojenia szerokiego asortymentu artykułów spożywczych. Z jej pomocą z łatwością pokroisz chleb, pieczywo, sery, kiełbasy, owoce i warzywa na płatki. Nóż o średnicy 17 cm wytwarzany z korzystnej jakości stali rdzoodpornej marki Solingen z rowkowanym ostrzem jest prosto zdejmowany, więc jego konserwacja jest prosta.

za pomocą obrotowego regulatora płynnie nastawisz grubość cięcia od 0 do 20 mm. Krajalnica Tempo jest wyposażona w wyłącznik bezpieczeństwa, który zapewni bezpieczną obsługę. Tryb pracy impulsowy (przytrzymanie przycisku).

Nóżki przeciwślizgowe zapewnią stateczność na powierzchni roboczej w trakcie krojenia. Plastikowy podajnik jest rozbieralny, co upraszcza przechowywanie....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.