Menu

Gotie GSM150

Cechy produktu

  • Producent Gotie 
  • Moc 150 W

Opis

Krajalnica GOTIE GSM-150 to bezawaryjne rozwiązanie, które umożliwi samodzielne krojenie w domu chleba, sera czy wędlin. Dzięki niej możliwe jest kupowanie produktów w pełni, poprzez co dłużej zachowają świeżość.

wyposażona jest w dwa trwałe, istotnie ostre, wymienne noże wytworzone ze stali rdzoodpornej: jeden przeznaczony jest do pieczywa, drugi do pozostałych produktów. PŁYNNA REGULACJA Krajalnica GOTIE pokaźny zakres regulacji grubości krojenia, od 1 mm do aż 15 mm.

dzięki temu pozwala na cięcie różnorodnych produktów i nietrudne osiągnięcie oczekiwanych rezultatów, od wyjątkowo cienkich plasterków szynki czy sera aż po grube kromki chleba. Bezstopniowa regulacja grubości i trzy szybkości obrotowe usprawniają dopasowanie optymalnego ustawienia.

NAJWYŻSZA ERGONOMIA Naszą filozofią jest sprawić, żeby korzystanie z sprzętów GOTIE było komfortowe i przyjemne. Wysoka jakość użytych elementów zapewnia komfortowy montaż i demontaż. Za sprawą obfitych, ergonomicznych przycisków obsługa jest prosta i bezproblemowa.

Składana podstawa usprawnia przechowywanie. PonadczasowY DESIGN Współczesny sprzęt kuchenny ma być nie tylko ergonomiczny, lecz musi także znamionować się wykwintnym wyglądem. Projektując urządzenia GOTIE dbamy o to, by ich design był oryginalny i nowoczesnyrewelacyjnie wtapiały się w kuchenny ekosystem i stanowiły jego niepodzielne komponenty.

tradycyjna biel z pomarańczowymi akcentami czyni wygląd urządzenia nietuzinkowym. BEZPIECZEŃSTWO przede wszystkim Wszystkie urządzenia GOTIE stworzone są z tworzyw bezpiecznych, dopuszczonych do kontaktu z żywnością i wolnych od krzywdzących związków, w tym bisfenolu A.

zaawansowane, trwałe silniki maszyn GOTIE posiadają szereg zabezpieczeń. W dodatku krajalnica GOTIE wyekwipowana jest w blokadę zapobiegającą uruchomienie urządzenia w nieprawidłowy sposób. GWARANCJA efektywnEJ OBSŁUGI Z GOTIE nie musisz martwić się o przystępność części zamiennych i serwisu.

Do każdej z naszych wyciskarek możesz dokupić wszelkie potrzebne akcesoria. Jeśli masz wątpliwości co do dobrześci pracy urządzenia, skontaktuj się z nami – sztab ludzi dba o szybką i produktywną obsługę.

solidnym atutem GOTIE jest pełny serwis door-to-door – jeśli twój sprzęt ulegnie awarii, starczy, że zgłosisz nam ten fakt. My zajmiemy się resztą – zamówimy kuriera po odbiór urządzenia, przeprowadzimy jego serwis i dostarczymy kurierem pod wyznaczony adres....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.