Menu

Inoxxi R300

Cechy produktu

  • Producent Inoxxi 

Opis

Krajalnica do wędlin R300 z linii Inoxxi R - z nożem pochylonym o śr. 30 cm. Dedykowana do użytkowania w niepokaźnych sklepach i gastronomii. Perfekcyjna do krojenia wędlin. Zastosowana ostrzałka umożliwiająca skuteczne ostrzenie z zachowaniem wszystkich wymogów bezpieczeństwa. Ergonomia urządzenia pozwala szczególnie zredukować czas konieczny na czyszczenie i konserwacje. Dodatkowo urządzenie jest nad wyraz ciche w pracy. Grubość krojonego plastra od 0 do 13 mm. Możliwość blokowania docisku artykułu w dwóch położeniach. Gumowana podstawa – udoskonalona przyczepność do podłoża i mniejsza liczba zabrudzeń pod urządzeniem. Metalowe bolce w docisku – krojony artykuł jest lepiej przytrzymywany.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.