Moje konto

Kratki i kanały wentylacyjne

532 produkty z 10 sklepów

strona 3 z 27

Zawór automatyczny odprowadzający instalacji wentylacyjnej Aeroboy, 150 mm

Producent Wallair

… klapki i koniec z owadami! Uszczelnienie otworu wyciągu inteligentnym wywietrznikiem. Wywietrznik otwiera się tylko wtedy gdy wyciąg kuchenny jest włączony. Zapobiega to stratom ciepła gdy wyciąg jest wyłączony - ogranicza to koszty ogrzewania. Wyciąg kuchenny można z łatwością podłączyć do zestawu za pomocą załączonego adaptera. Podświetlenie wyciągu kuchennego jest funkcjo … SZCZEGÓŁY →

O kategorii Kratki i kanały wentylacyjne

System wentylacyjny jest wspaniałym wynalazkiem, zwłaszcza wtedy, kiedy na zewnątrz jest gorąco. Wtedy można spokojnie schronić się w chłodnym budynku, gdzie nie trzeba się martwić panującym upałem. Jeżeli montaż i instalacja całego systemu jest dopiero przed Tobą, możesz zacząć już przeglądać oferty. Kratki i kanały wentylacyjne z całą pewnością Ci się przydadzą. Uchwyt kanału płaskiego i kanału okrągłego, złączka nyplowa i oczywiście żaluzja wywiewna.

Znajdziesz tu także zestaw kratek okrągłych, do okrągłych kanałów oraz wywietrznik z kołnierzem i bez kołnierza. Oprócz tego zawory wszelkiej maści: zawór wywiewny, zawór nawiewny i zawór kulowy odcinający. Cały system wentylacyjny nie tylko ma za zadanie chłodzić, ale i wyglądać. dlatego ważną częścią systemu jest osłona wentylacyjna. Są okrągłe, kwadratowe i prostokątne, w różnych kolorach i wzorach. Dzięki temu system wentylacyjny będzie nie tylko bardzo przydatny, ale również bardzo stylowy. Kratki i kanały wentylacyjne Junkers i kratki wentylacyjne Awenta to tylko dwie z firm, które zajmują się ich produkcją. To właśnie oni i pozostali wytwórcy, na przykład kratki wentylacyjne Baazar, pomogą Ci zainstalować system wentylacyjny we własnym mieszkaniu.

Sprawdź też